Расширенный
 
 
Геоҳудудий маълумотлар киритилган ҳолда манзиллар тўғрисида маълумот
  • Идентификационный номер (код) набора данных

    100-6259

  • Наименование набора данных

  • Описание набора данных

  • Владелец набора данных

    Хокимият Навоийской области

  • Формат данных

  • Дата первой публикации набора данных

    29.10.2018 12:39

  • Дата последнего внесения изменений

    29.10.2018 12:39

  • Статистика


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Вид структуры

    ПорядокCodeТип элементаНаименование (Рус)Наименование (Узб)ОбязательныйДлина
    500G1СтрокаTuman (shahar) hokimliklariTuman (shahar) hokimliklari142
    500G2СтрокаManzilManzil171
    500G3СтрокаTelefon raqamiTelefon raqami136
    500G4СтрокаElectron pochtasiElectron pochtasi118

  • Download


#Tuman (shahar) hokimliklariManzilTelefon raqamiElectron pochtasi
 
1Navoiy viloyati Navoiy shahar hokimligiNavoiy shahri, Amir Temur ko‘chasi, 4-uy.+998 79 223-3360, (+99879) 223-92-92navoi@navoi.uz
2Navoiy viloyati Zarafshon shahar hokimligiZarafshon shahri, Amir Temur shoh ko‘chasi, 1-uy.+998 79 573-1426, 8 (436) 573-00-22zarafshon@nv.uz
3Navoiy viloyati Karmana tuman hokimligiYangiariq KFY+998 79 532-3555karmana@navoi.uz
4Navoiy viloyati Qiziltepa tuman hokimligiQiziltepa shahri, O‘zbekiston shoh ko‘chasi, 43-uy.+998 79 555-3175qiziltepa@navoi.uz
5Navoiy viloyati Konimex tuman hokimligiKonimex, Abay ko‘chasi, 13-uy.+998 79 512-1237konimex@navoi.uz
6Navoiy viloyati Navbahor tuman hokimligiNavbahor, Beshrabot shaharchasi.+998 79 562-1184navbahor@navoi.uz
7Navoiy viloyati Nurota tuman hokimligiNurota shahri, X.Xudoyqulov ko‘chasi, 48-uy.+998 79 523-1342nurota@navoi.uz
8Navoiy viloyati Tomdi tuman hokimligiTomdi, Navro‘z ko‘chasi+998 79 582-2404tomdi@navoi.uz
9Navoiy viloyati Uchquduq tuman hokimligiUchquduq shahri, Amir Temur ko‘chasi, 28-uy.+998 79 593-1103uchquduq@navoi.uz
10Navoiy viloyati Xatirchi tuman hokimligiXatirchi tumani, Yangirabod shaharchasi, Mustaqillik ko‘chasi, 34-uy.+998 79 545-1432xatirchi@navoi.uz

Список комментариев пуст

Вы не авторизованны в системе.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии. Пожалуйста авторизируйтесь или зарегистрируйтесь в системе.

Внимание! Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите её и нажмите Ctrl+Enter для уведомления администрации

Разработка: