Kengaytirilgan
 
 
Suvoqava Farg’ona viloyati Suvoqava bo’limi
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    128-1638

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Suvoqava Farg’ona viloyati Suvoqava bo’limi

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Farg`ona viloyat aholisini umumiy ichimlik suvi bilan ta`minlash bo`yicha 01.01.2016 yil xolatiga malumot

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Farg’ona viloyati hokimligi

  • Mas'ul shaxs

    Abduraxmonov Solijon Bohodirjon o'g'li

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: +998732440535
    Elektron manzili: solijon@ferghana.uz
    Veb sayt: www.fcc.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    15.08.2016 19:58

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    15.08.2016 19:58

  • Statistika


5.0

5

1

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаHudud nomiHudud nomi118
    500G2ВещественныйAholi soni 01.01.2016Aholi soni 01.01.201616
    500G3ВещественныйIchimlik suvi bilan taminlash. Aholi soniIchimlik suvi bilan taminlash. Aholi soni16
    500G4ВещественныйSuv bilan ta`minlash %Suv bilan ta`minlash %117

  • Yuklab olish


#Hudud nomiAholi soni 01.01.2016Ichimlik suvi bilan taminlash. Aholi soniSuv bilan ta`minlash %
 
1Farg`ona shaxar268.8268.499.9
2Marg`ilon shaxar219.6206.894.2
3Quvasoy shaxar86.274.486.3
4Qo`qon shaxar237.5236.999.8
5Bog`dod tumani194.8172.188.3
6Beshariq tumani208.8186.989.5
7Buvayda tumani208.0181.687.3
8Dang`ara tumani158.6144.591.1
9Yozyavon tumani100.681.581.0
10Oltiariq tumani200.1166.783.3
11Qo`shtepa tumani173.3149.085.9
12Rishton tumani185.3142.977.1
13Toshloq tumani183.7156.785.3
14Uchko`prik tumani207.5173.083.4
15Farg`ona tumani196.9172.987.8
16O`zbekiston tumani218.1190.387.3
17Quva tumani236.7210.689.0
18Furqat tumani108.192.885.9
19So`x tumani70.854.877.4
20Jami:3463.33062.788.40000000000001

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: