Kengaytirilgan
 
 
Yalpi hududiy maxsulot larni ko'rsatkichlari
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    128-1649

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Yalpi hududiy maxsulot larni ko'rsatkichlari

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Farg'ona viloyatidagi Yalpi hududiy maxsulot larni ko'rsatkichlari

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Farg’ona viloyati hokimligi

  • Mas'ul shaxs

    Abdurahmonov Solijon Bohodirjon o'g'li

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: +99873 244 05 35
    Elektron manzili: solijon@ferghana.uz
    Veb sayt: www.fcc.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    15.08.2016 21:30

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    15.08.2016 21:30

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаKo’rsatkichlarKo’rsatkichlar144
    500G2Вещественныйhajmi, mlrd.so’m(2015-2016)hajmi, mlrd.so’m(2015-2016)16
    500G3Строкаo’sish sur’ati, %o’sish sur’ati, %15
    500G4Вещественныйstruktura, %struktura, %14
    500G5Вещественныйhajmi, mlrd.so’mhajmi, mlrd.so’m16
    500G6Строкаdeflyator %deflyator %15

  • Yuklab olish


#Ko’rsatkichlarhajmi, mlrd.so’m(2015-2016)o’sish sur’ati, %struktura, %hajmi, mlrd.so’mdeflyator %
 
1Yalpi hududiy mahsulot2179.1106.91002490.4106.9
2Sanoat ishlab chikarish577.7106.626.5656.6106.6
3Qurilish129110.86.3157.9110.5
4Qishloq, o’rmon va baliqchilik xo’jaligi113.1106.35.2130108.2
5Savdo va yashash xizmatlari209.5106.29.9246.3110.7
6Tashish, saqlash, aloqa axborotlashtirish346.3105.115.2379.7104.4
7Soliqlar160.6106.86.6164.195.7
8Boshqalar643107.730.3755.9109.1
9YaHM dagi kichik biznesning ulushi1102.6x50.91267.6x
10YaHM dagi xizmatlar ulushi1198.8x55.51381.9x

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: