Kengaytirilgan
 
 
Tashqi iqtisodiy faoliyat
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    128-1651

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Tashqi iqtisodiy faoliyat

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Farg'ona viloyatidagi Tashqi iqtisodiy faoliyat

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Farg’ona viloyati hokimligi

  • Mas'ul shaxs

    Abdurahmonov Solijon Bohodirjon o'g'li

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: +99873 244 05 35
    Elektron manzili: solijon@ferghana.uz
    Veb sayt: www.fcc.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    15.08.2016 21:36

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    15.08.2016 21:37

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаShahar va tumanlar nomiShahar va tumanlar nomi119
    500G2ВещественныйTashki savdo aylanmasi, mln.AKSh. doll.Tashki savdo aylanmasi, mln.AKSh. doll.15
    500G3Вещественный2015 yil 1-chorakka2015 yil 1-chorakka07
    500G4Вещественныйnisbatannisbatan01
    500G5Вещественный% hisobida% hisobida13
    500G6ВещественныйEksport, mln.AKSh. doll.Eksport, mln.AKSh. doll.05
    500G7ВещественныйImport, mln.AKSh. doll.Import, mln.AKSh. doll.117

  • Yuklab olish


#Shahar va tumanlar nomiTashki savdo aylanmasi, mln.AKSh. doll.2015 yil 1-chorakkanisbatan% hisobidaEksport, mln.AKSh. doll.Import, mln.AKSh. doll.
 
1Viloyat bo’yicha:280.949257.63146172.2329179.7
2Marg’ilon3.5215.70101.81955.7
3Farg’ona 122.25665.215180.755907.8
4Quvasoy33.2312.401028.886741.39999999999
5Qo’qon48.120147.612322.766577.8
6Bag’dod2.9301022.61104.6
7Beshariq1.9735.8130.45752.8
8Buvayda1514.7060.41134.1
9Dang’ara23.9510.40616.71003.5
10Yozyovon3.30023.221.7
11Oltiariq2.40012.125.3
12Rishton1.8837.7030.26582.4
13So’x0.2001012.9
14Toshloq22.619907.4072.498754.60000000001
15Uchko’prik10040.3155.4
16Farg’ona2.257.1062.11882.7
17Furqat0.40020.135.6
18O’zbekiston2.352.6031.71464.2
19Quva4.70023.235.8
20Qo’shtepa0.40040.331.4

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: