Kengaytirilgan
 
 
Demografik ma`lumotlar
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    128-1654

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Demografik ma`lumotlar

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Farg’ona viloyatida Demografik ma`lumotlar (2013-2015 yillar)dagi ko’rsatkichlari

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Farg’ona viloyati hokimligi

  • Mas'ul shaxs

    Abduraxmonov Solijon Bohodirjon o'g'li

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: +99873-244-05-35
    Elektron manzili: Solijon@ferghana.uz
    Veb sayt: fcc.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    15.08.2016 21:44

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    15.08.2016 21:44

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаYo`nalishYo`nalish143
    500G2Вещественный2013201316
    500G3Вещественный2014201416
    500G4Вещественный2015201516

  • Yuklab olish


#Yo`nalish201320142015
 
1Doimiy aholi soni (yil oxiriga), ming kishi3329.73386.53444.9
2Tug`ilganlar soni, (yilda), kishi736717669779241
3O`lganlar soni, (yilda), kishi166961728017437
4Ko`chib kelganlar soni, (yilda), kishi132921317512241
5Ko`chib ketganlar soni, (yilda), kishi134871414613673
6Tuzilgan nikohlar soni, (yilda), mingta333693255930860
7Ajralishlar soni, (yilda), mingta243929583109

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: