Kengaytirilgan
 
 
Yanvar -Mart 2015 - 2016 yil Demografik xolat ( xar 1000 kishidan bittasi)
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    128-1657

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Yanvar -Mart 2015 - 2016 yil Demografik xolat ( xar 1000 kishidan bittasi)

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Farg’ona viloyatida Yanvar -Mart 2015 - 2016 yil Demografik xolat ( xar 1000 kishidan bittasi)

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Farg’ona viloyati hokimligi

  • Mas'ul shaxs

    Abduraxmonov Solijon Bohodirjon o'g'li

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: +99873-244-05-35
    Elektron manzili: Solijon@ferghana.uz
    Veb sayt: fcc.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    15.08.2016 21:52

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    15.08.2016 21:52

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Строка Shaxar va tumanlar nomi Shaxar va tumanlar nomi 123
    500G2Вещественный01.04.2016 axolini ko'rsatkichlari01.04.2016 axolini ko'rsatkichlari16
    500G3ВещественныйO'limO'lim13
    500G4Вещественный2015 yil2015 yil14
    500G5ВещественныйTug'ilish Tug'ilish 14
    500G6ВещественныйTabiiy o'sishTabiiy o'sish14
    500G7ВещественныйKelganlar soniKelganlar soni14
    500G8ВещественныйKetganlar soniKetganlar soni13
    500G9ВещественныйMigratsion saldosiMigratsion saldosi119

  • Yuklab olish


# Shaxar va tumanlar nomi 01.04.2016 axolini ko'rsatkichlariO'lim2015 yilTug'ilish Tabiiy o'sishKelganlar soniKetganlar soniMigratsion saldosi
 
1Quvasoy240.94.9-0.217.512.62.52.30.2000000000000002
2So'x72.34-0.417.313.30.10.5-0.4
3Rishton1885.0-0.518.013.02.42.20.1999999999999997
4Viloyat bo'yicha jami::3516.75.1-0.718.113.04.04.3-0.2999999999999998
5O'zbekiston222.35.2-0.917.812.66.24.61.600000000000001
6Beshariq212.74.7-0.918.814.10.52.8-2.3
7Uchko'prik211.55.1-1.020.215.13.84.1-0.2999999999999998
8Oltiariq198.24.3-1.117.313.00.52.5-2.0
9Furqat110.25.6-1.118.412.87.64.72.9
10Buvayda211.44.3-1.218.714.42.63.0-0.4
11Qo'qon240.56.3-1.917.210.95.96.6-0.6999999999999993
12Dang'ara161.55.7-2.218.813.12.34.5-2.2
13Farg'ona199.74.2-3.118.314.10.64.8-4.2
14Marg'ilon222.66.3-3.919.813.54.57.3-2.8
15Toshloq187.24.70.019.214.54.44.7-0.2999999999999998
16Quvasoy87.84.60.119.314.75.94.01.9
17Yozyavon102.64.90.317.913.02.52.00.5
18Bog'dod198.83.80.419.315.53.12.70.4
19Qo'shtepa176.65.40.81812.64.14.7-0.6
20Farg'ona271.96.03.614.18.112.68.73.9

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: