Kengaytirilgan
 
 
Kichik biznesga kriditlar
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    128-1671

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Kichik biznesga kriditlar

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Farg'ona viloyatidagi Kichik biznesga kriditlar berish to’g’risida ma’lumot

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Farg’ona viloyati hokimligi

  • Mas'ul shaxs

    Abduraxmonov Solijon Bohodirjon o'g'li

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: +99873 244 05 35
    Elektron manzili: solijon@ferghana.uz
    Veb sayt: www.fcc.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    15.08.2016 22:12

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    15.08.2016 22:12

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаShahar va tumanlar nomiShahar va tumanlar nomi120
    500G2Вещественный 2016 yil 1 aprel holatiga Kichik biznes korxonalariga ajratilgan kreditlar 2016 yil 1 aprel holatiga Kichik biznes korxonalariga ajratilgan kreditlar 18
    500G3Вещественныйqisqa muddatliqisqa muddatli17
    500G4Вещественныйuzoq muddatliuzoq muddatli18
    500G5ВещественныйXorijiy kreditlarni o’zlashtirishXorijiy kreditlarni o’zlashtirish07

  • Yuklab olish


#Shahar va tumanlar nomi 2016 yil 1 aprel holatiga Kichik biznes korxonalariga ajratilgan kreditlar qisqa muddatliuzoq muddatliXorijiy kreditlarni o’zlashtirish
 
1Viloyat bo’yicha251046.491339.8159706.619274.8
2Marg’ilon shaxar295957753218425788
3Farg’ona shaxar42358.51461827740.52894
4Quvasoy shaxar14885.45463.49422800.7
5Qo’qon shaxar41287.51692124366.51525
6Bag’dod tumani692218655057152.7
7Beshariq tumani7587.929784609.9326.7
8Buvayda tumani9601.942675334.9531.2
9Dang’ara tumani9820.930526768.91019.5
10Yozyovon tumani5182.125102672.1152
11Oltiariq tumani13091.94920.98171398.5
12Rishton tumani8448.63255.55193.11026.9
13So’x tumani176774510220
14Toshloq tumani10824.938217003.9499
15Uchko’prik tumani10286.544095877.5955.3
16Farg’ona tumani7631.627874844.6689
17Furqat tumani4864.218712993.2487.2
18O’zbekiston tumani9011327357381071.7
19Quva tumani1109842856813607.9
20Kushtepa tumani6781.525454236.5349.5

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: