Kengaytirilgan
 
 
O'zbekiston Savdo-sanoat palatasiga a'zo bo'lgan tadbirkorlik subyektlari haqida ma'lumot
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    667-1901

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    O'zbekiston Savdo-sanoat palatasiga a'zo bo'lgan tadbirkorlik subyektlari haqida ma'lumot

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    O'zbekiston Savdo-sanoat palatasiga a'zo bo'lgan tadbirkorlik subyektlari haqida ma'lumot

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    O'zbekiston savdo-sanoat palatasi

  • Mas'ul shaxs

    Murodova Gulnora

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: +998711506003
    Elektron manzili: g.murodova@chamber.uz
    Veb sayt: http://chamber.uz/uz/page/3390

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    4.09.2016 15:00

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    18.01.2018 18:55

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаHudud nomiHudud nomi129
    500G2ВещественныйA'zolarni umumiy soniA'zolarni umumiy soni15
    500G3ВещественныйYakka tartibdagi tadbirkorlarYakka tartibdagi tadbirkorlar14
    500G4ВещественныйMikrofirmalarMikrofirmalar14
    500G5ВещественныйKichik korxonalarKichik korxonalar14
    500G6ВещественныйKatta korxonalarKatta korxonalar13
    500G7ВещественныйUyushmalarUyushmalar13

  • Yuklab olish


#Hudud nomiA'zolarni umumiy soniYakka tartibdagi tadbirkorlarMikrofirmalarKichik korxonalarKatta korxonalarUyushmalar
 
1Qoraqalpog'iston Respublikasi3905626348194
2Andijon viloyati50150354731212
3Buxoro viloyati43473252752113
4Jizzax viloyati1781811419234
5Qashqadaryo viloyati100143345168409
6Navoiy viloyati3123721740144
7Namangan viloyati936232595772111
8Samarqand viloyati8011644831311112
9Surxondaryo viloyati5121542938237
10Sirdaryo viloyati2403014838213
11Toshkent viloyati159313312621562616
12Farg'ona viloyati600145369541814
13Xorazm viloyati2282613544158
14Toshkent shahri1300177837234439
15Ijroiya Qo'mitasi1356967454178513
16UMUMIY10382168566541512392139

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: