Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasidagi asosiy iqtisodiy ko`rsatkichlar (2016 yil 1-yarim yilligida)
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-2008

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasidagi asosiy iqtisodiy ko`rsatkichlar (2016 yil 1-yarim yilligida)

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasidagi asosiy iqtisodiy ko`rsatkichlar (2016 yil 1-yarim yilligida),Mlrd. so`mda,2015 yil yanvar-iyuniga nisbatan foiz hisobida

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer ulı

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://sovminrk.gov.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    9.09.2016 18:39

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    9.09.2016 18:52

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    1G1СтрокаЭкономические показателиIqtisodiy ko`rsatkichlar143
    2G2ВещественныйМлрд. суммаMlrd. so`m16
    3G3СтрокаПроценты по сравнению с январем-июнем 2015 года2015 yil yanvar-iyunga nisbatan foiz hisobida17

  • Yuklab olish


#Iqtisodiy ko`rsatkichlarMlrd. so`m2015 yil yanvar-iyunga nisbatan foiz hisobida
 
1Yalpi hududiy mahsulot2748.9121.2
2Sanoat mahsuloti1883.6196
3Iste`mol tovarlari418.5126.6
4Qishloq, o`rmon va baliq xo`jaligi395108.2
5Asosiy kapitalga kiritilgan investitsiyalar1903.760.4
6Qurilish ishlari627.5111.2
7Yuk aylanmasi mln. tn-km322.4108.5
8Yo`lovchi aylanmasi mln. yo`lovchi-km1209.1107.3
9Chakana tovar aylanmasi1338.5115.5
10Xizmatlar, jami1289.3113.8
11Tashqi savdo aylanmasi mln. AQSh doll.331.93,1 м.
12Eksport234.45,3 м.
13Import97.5153.8
14Saldo (+:-)136.9X

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: