Kengaytirilgan
 
 
Asosiy ko'rsatkichlar, statistik ma'lumotlar
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    657-2044

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Asosiy ko'rsatkichlar, statistik ma'lumotlar

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Asosiy ko'rsatkichlar, statistik ma'lumotlar

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    "O'zto'qimachiliksanoat" Uyushmasi

  • Mas'ul shaxs

    Muhamedova Dilbar Maxmudovna

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: (+99871) 202-2244 (115)
    Elektron manzili: muxamedova.m@yengilsanoat.uz
    Veb sayt: yengilsanoat.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    14.09.2016 18:53

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    12.12.2017 16:52

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаTovar MahsulotiTovar Mahsuloti122
    500G2Строкаmlrd. so'mmlrd. so'm010
    500G3Строка4565.64565.6117
    500G4Вещественный11911905

  • Yuklab olish


#Tovar Mahsulotimlrd. so'm4565.6119
 
1Xalq iste'moli mollarimlrd. so'm2374.1127.7
2Ishlab chiqarish51%
3Ip kalavaming tonna325.1116.8
4Gazlamalarmln.kv.m.108.1110.1
5Noto'qima matomln.kv.m.22.2142.7
6Momiqming tonna12.20108.7
7Trikotaj matoming tonna50.6106.2
8Trikotaj mahsulotlarimln. dona163.7113.8
9Paypoq mahsulotlarimln. juft19.9110.2
10Tikuv mahsulotlarimlrd. so'm64.40000000000001138.3

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: