Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasining ijtimoiy-iqtisodiy rivojlanishining o`rtacha jon boshiga hisoblangan ko`rsatkichlar asosiy ko`rsatkichlari
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-2180

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining ijtimoiy-iqtisodiy rivojlanishining o`rtacha jon boshiga hisoblangan ko`rsatkichlar asosiy ko`rsatkichlari

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining ijtimoiy-iqtisodiy rivojlanishining o`rtacha jon boshiga hisoblangan ko`rsatkichlar asosiy ko`rsatkichlari

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer ulı

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://sovminrk.gov.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    21.09.2016 18:51

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    21.09.2016 18:51

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаKo`rsatkichlarKo`rsatkichlar137
    500G2СтрокаO`lchov birligiO`lchov birligi19
    500G3Вещественный2010y2010y117
    500G4Вещественный2011y2011y16
    500G5Вещественный2012y2012y16
    500G6Вещественный2013y2013y16
    500G7Вещественный2014y2014y16
    500G8Вещественный2015y2015y16
    500G9Вещественный2016y 6 oy2016y 6 oy16

  • Yuklab olish


#Ko`rsatkichlarO`lchov birligi2010y2011y2012y2013y2014y2015y2016y 6 oy
 
1YaHMming so`m10951315.81621.41957.32357.92504.61530
2Sanoat mahsuotlarini ishlab chiqarishming so`m334.5433.7489663982.71343.51010.1
3Iste`mol tovarlarini ishlab chiqarishming so`m97.40000000000001137.9160.2269.3505.6591.5232.9
4Xizmatlarming so`m357.8714.1885.51185.91510.11777.11097.3
5Chakana tovar aylanmasiming so`m429.4524.4678.6909.61130.31334.91172.4
6Qishloq, o`rmon va baliq xo`jaligiming so`m331.3344.4433.3539.4627.1692.4653.1
7Asosiy kapitalga investitsiyalar ming so`m279.5527.9686.61360.12222.13309.51056.2

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: