Kengaytirilgan
 
 
Paxtasanoat to'g'risida ma'lumot
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    128-2229

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Paxtasanoat to'g'risida ma'lumot

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Paxtasanoat to'g'risida ma'lumot

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Farg’ona viloyati hokimligi

  • Mas'ul shaxs

    Abduraxmonov Solijon Bohodirjon o'g'li

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: +99873 244 05 35
    Elektron manzili: Solijon@ferghana.uz
    Veb sayt: www.fcc.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    27.09.2016 16:10

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    27.09.2016 16:11

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаНазвание организацииTashkilot nomi145
    500G2СтрокаАдрес организацииTashkilot manzili138
    500G3СтрокаРуководитель Ф. И. О.Raxbarining F.I.O.133
    500G4СтрокаАдресв защищенной электронной почтыHimoyalangan elektron pochta manzili (E-xat)122
    500G5СтрокаЭлектронная почтаElektron pochtasi123
    500G6СтрокаНомер телефонаTelefon raqami117

  • Yuklab olish


#Tashkilot nomiTashkilot manziliRaxbarining F.I.O.Himoyalangan elektron pochta manzili (E-xat)Elektron pochtasiTelefon raqami
 
1"Farg’onapaxtasanoat hududiy filiali" MChJFarg’ona sh. Sanoat ko’chasi 24Ashurov Furkatjon Shuxratovichfarpaxtasanoat@exat.uzinfo@fargonapaxta.uz(0-373) 244-84-84
2Quva paxtani qayta ishlash zavodi AJKuva sh. Paxta zavod ko’chasi 1Ikramov Zaxid Zakirovichquvaptk@exat.uzinfo@quvapaxta.uz(0-373) 315-11-53
3Toshloq paxtani qayta ishlash zavodi AJToshlok tumani Navoiy ko’chasi 63Eraliev Akramjon Ismailovichtoshloqptk@exat.uzinfo@toshloqpaxta.uz(0-373) 238-52-60
4Qo’qon paxtani qayta ishlash zavodi AJKukon shaxar Temur Malik ko’chasi 83Zakirov Shuxrat Nimatovichqoqon-2ptk@exat.uzinfo@quqonpaxta.uz(0-373) 543-08-17
5O’zbekiston paxtani qayta ishlash zavodi AJUzbekiston tumani Yaypan shaxriYuldashev Komiljon Nabievichozbekistonptk@exat.uzinfo@uzbekistonpaxta.uz(0-373) 539-12-42
6Beshariq paxtani qayta ishlash zavodi AJBesharik shaxri,Besharik kuchasi 7-uyAkbarov Lazizxon Baxodirovichbeshariqptk@exat.uzinfo@beshariqpaxta.uz(0-373) 612-10-50
7Bag’dod paxtani qayta ishlash zavodi AJBagdod tumaniKenagas kishlogiMirzakarimov Iqboljon Ismoilovichbagdodptk@exat.uzinfo@bagdodpaxta.uz(0-373) 479-28-36
8Rishton paxtani qayta ishlash zavodi AJRishton tumaniXurramobod kishlogiXolmatov Ulug’bek Raximjonovichrishtonptk@exat.uzinfo@rishtonpaxta.uz(0-373) 452-42-92

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: