Kengaytirilgan
 
 
Asosiy iqtisodiy ko'rsatkichlar
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    128-2233

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Asosiy iqtisodiy ko'rsatkichlar

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Asosiy iqtisodiy ko'rsatkichlar

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Farg’ona viloyati hokimligi

  • Mas'ul shaxs

    Abduraxmonov Solijon Bohodirjon o'g'li

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: +99873 244 05 35
    Elektron manzili: Solijon@ferghana.uz
    Veb sayt: www.fcc.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    27.09.2016 16:55

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    27.09.2016 16:57

  • Statistika


5.0

5

1

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаKo’rsatkichlar turiKo’rsatkichlar turi143
    500G2ВещественныйMlrd. so’mMlrd. so’m16
    500G3Строка2015 yilyanvar-iyunga nisbatan foiz hisobida2015 yilyanvar-iyunga nisbatan foiz hisobida15

  • Yuklab olish


#Ko’rsatkichlar turiMlrd. so’m2015 yilyanvar-iyunga nisbatan foiz hisobida
 
1Asosiy kapitalga kiritilgan investitsiyalar1226.5104.9
2Chakana tovar aylanmasi3534.7112.6
3Eksport222.499.5
4Import385.8104.6
5Iste’mol tovarlari1395.3116.2
6Pullik xizmatlar1374.3112.8
7Qishloq, o’rmon va baliq xo’jaligi2513.4106.3
8Qurilish ishlari950.2119.7
9Saldo (Q-)-161.
10Sanoat mahsuloti3896.2110.5
11Tashqi savdo aylanmasi mln. AQSh doll.608.2102.7
12Xizmatlar, jami2530.7114.2
13Yalpi hududiy mahsulot6305.8108.4
14Yo’lovchi aylanmasimln. yo’lovchi-km4508.1106.6
15Yuk aylanmasimln. tn-km1471.7100.5

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: