Kengaytirilgan
 
 
Attestasiyadan o'tgan oliy ta`lim muassasalari ro'yxati
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    92-2361

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Attestasiyadan o'tgan oliy ta`lim muassasalari ro'yxati

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Attestasiyadan o'tgan oliy ta`lim muassasalari ro'yxati

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Davlat test markazi

  • Mas'ul shaxs

    Alimov Akbarali

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 2344260
    Elektron manzili: monitoring@dtm.uz
    Veb sayt: www.dtm.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    21.10.2016 11:20

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    8.07.2017 11:17

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Вещественный12
    500G2СтрокаTa'lim muassasasis nomiTa'lim muassasasis nomi152
    500G3СтрокаAkkreditasiya sanasiAkkreditasiya sanasi110
    500G4ВещественныйBAKALAVRIAT yo'nalish soniBAKALAVRIAT yo'nalish soni12
    500G5ВещественныйMAGISTRATURA yo'nalish soniMAGISTRATURA yo'nalish soni02

  • Yuklab olish


#Ta'lim muassasasis nomiAkkreditasiya sanasiBAKALAVRIAT yo'nalish soniMAGISTRATURA yo'nalish soni
 
11Andijon davlat universiteti25.06.2014158
22Samarqand davlat universiteti25.06.20142329
33Samarqand davlat arxitektura-qurilish instituti25.06.2014129
44O‘zbekiston milliy universiteti25.06.20142751
55Toshkent davlat iqtisodiyot unversiteti25.06.20141619
66O‘zbekiston davlat jahon tillari universiteti25.06.201449
77Toshkent davlat sharqshunoslik instituti25.06.20141515
88Toshkent to‘qimachilik va yengil sanoat instituti25.06.20141016
99Toshkent moliya instituti25.06.20141110
1010Toshkent tibbiyot akademiyasi Farg‘ona filiali25.06.20142
1111Qoraqalpoq davlat universiteti25.06.20142815
1212Samarqand davlat chet tillar instituti25.06.201465
1313Toshkent pediatriya tibbiyot instituti Nukus filiali25.06.20143
1414Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti25.06.201425
1515Nukus davlat pedagogika instituti25.06.2014147
1616Toshkent davlat pedagogika universiteti25.06.20142020
1717Andijon davlat tibbiyot instituti25.06.2014417
1818Samarqand davlat tibbiyot instituti25.06.2014421
1919Toshkent tibbiyot akademiyasi25.06.2014542
2020Toshkent pediatriya tibbiyot instituti25.06.2014322

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: