Kengaytirilgan
 
 
Asosoiy davlat dasturlari ko'rsatgichlari
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    136-2847

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Asosoiy davlat dasturlari ko'rsatgichlari

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Asosoiy davlat dasturlari ko'rsatgichlari

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Хorazm viloyati hokimligi

  • Mas'ul shaxs

    Sh.Matkarimov

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: +998622230028
    Elektron manzili: sh.matkarimov@umail.uz
    Veb sayt: xorazm.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    16.12.2016 10:44

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    13.09.2017 17:21

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Строка##143
    500G2СтрокаMlrd.so‘mMlrd.so‘m117
    500G3Вещественный2016 yil yanvar-iyunga nisbatan foiz hisobida2016 yil yanvar-iyunga nisbatan foiz hisobida05

  • Yuklab olish


##Mlrd.so‘m2016 yil yanvar-iyunga nisbatan foiz hisobida
 
1Yalpi hududiy mahsulot3370.3111.3
2Sanoat mahsuloti1747133.6
3Iste’mol tovarlari1037.7137.3
4Qishloq, o‘rmon va baliq xo‘jaligi 1416.4105.1
5Asosiy kapitalga kiritilgan investitsiyalar810.6111.6
6Qurilish ishlari671.1107.1
7Yuk aylanmasi mln. tn-km533.8107.2
8Yo‘lovchi aylanmasi mln. yo‘lovchi-km2273.4104.4
9Chakana tovar aylanmasi1,879.50112.8
10Xizmatlar, jami1404.9110.3
11Tashqi savdo aylanmasi mln. AQSh doll.141159
12Eksport59.1153.7
13Import81.90000000000001163.1
14Saldo(+/-)-22.80

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: