Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasining 2016-yilning yanvar-sentyabr oylari yakunlari bo'yicha asosiy iqtisodiy ko`rsatkichlar
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-3000

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining 2016-yilning yanvar-sentyabr oylari yakunlari bo'yicha asosiy iqtisodiy ko`rsatkichlar

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining 2016-yilning yanvar-sentyabr oylari yakunlari bo'yicha asosiy iqtisodiy ko`rsatkichlar

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer ulı

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://sovminrk.gov.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    19.01.2017 9:56

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    19.01.2017 10:03

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаIqtisodiy ko`rsatkichlarIqtisodiy ko`rsatkichlar143
    500G2ВещественныйMlrd. so`mMlrd. so`m16
    500G3Строка2015 yil yanvar-sentyabrga nisbatan foiz hisobida2015 yil yanvar-sentyabrga nisbatan foiz hisobida16

  • Yuklab olish


#Iqtisodiy ko`rsatkichlarMlrd. so`m2015 yil yanvar-sentyabrga nisbatan foiz hisobida
 
1Yalpi hududiy mahsulot4534.6118
2Sanoat mahsuloti2776.1191.7
3Iste`mol tovarlari638.3115.4
4Qishloq, o`rmon va baliq xo`jaligi1116.5106.3
5Asosiy kapitalga kiritilgan investitsiyalar2811.355.7
6Qurilish ishlari968.5105.2
7Yuk aylanmasi mln. tn-km629.6108.6
8Yo`lovchi aylanmasi mln. yo`lovchi-km1942.5107.4
9Chakana tovar aylanmasi2110.5114
10Xizmatlar, jami2064113.4
11Tashqi savdo aylanmasi mln. AQSh doll.5032,4 m.
12Eksport331.65,9 m.
13Import171.4110.6
14Sal`do (+-)160.2

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: