Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasi suv va oqava boyicha istemolchi abonentlar soni togrisida ma'lumot
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-4407

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi suv va oqava boyicha istemolchi abonentlar soni togrisida ma'lumot

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi suv va oqava boyicha istemolchi abonentlar soni togrisida ma'lumot

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer ulı

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://sovminrk.gov.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    23.08.2017 13:03

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    23.08.2017 13:06

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаTumanlar va shahrlarTumanlar va shahrlar112
    500G2ВещественныйJamiJami16
    500G3ВещественныйShu jumladan aholiShu jumladan aholi15
    500G4ВещественныйShu jumladan ulgurjiShu jumladan ulgurji14

  • Yuklab olish


#Tumanlar va shahrlarJamiShu jumladan aholiShu jumladan ulgurji
 
1Amudaryo62096033176
2Beruniy88938713180
3Qonliko'l4595452372
4Qorao'zak2931287358
5Kegayli6301621784
6Qo'ng`irot1052410269255
7Mo`ynoq2143208261
8Nukus tumani3237319740
9Taxtako`pir4025396560
10To`rtkul1263812434204
11Xo'jayli2136720895472
12Chimboy60835946137
13Sho`manoy3429336267
14Ellikqal`a7236716175
15Nukus shahri52545515321013
16Jami:152156149202954

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: