Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasining 2017-yilning yanvar-sentyabr oylari yakunlari bo'yicha asosiy iqtisodiy ko`rsatkichlar
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-4944

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining 2017-yilning yanvar-sentyabr oylari yakunlari bo'yicha asosiy iqtisodiy ko`rsatkichlar

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining 2017-yilning yanvar-sentyabr oylari yakunlari bo'yicha asosiy iqtisodiy ko`rsatkichlar

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer ulı

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://sovminrk.gov.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    19.12.2017 10:48

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    19.12.2017 10:48

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаIqtisodiy ko`rsatkichlarIqtisodiy ko`rsatkichlar143
    500G2ВещественныйMlrd. so`mMlrd. so`m16
    500G3Строка2016 yil yanvar-sentyabrga nisbatan foiz hisobida2016 yil yanvar-sentyabrga nisbatan foiz hisobida117

  • Yuklab olish


#Iqtisodiy ko`rsatkichlarMlrd. so`m2016 yil yanvar-sentyabrga nisbatan foiz hisobida
 
1Yalpi hududiy mahsulot5756.9105.4
2Sanoat mahsuloti4226.2107
3Iste`mol tovarlari849103.3
4Qishloq, o`rmon va baliq xo`jaligi1459.8104.8
5Asosiy kapitalga kiritilgan investitsiyalar1620.949.5
6Qurilish ishlari1012.8103.4
7Yuk aylanmasi mln. tn-km660.3104.9
8Yo`lovchi aylanmasi mln. yo`lovchi-km2067.9106.5
9Chakana tovar aylanmasi2538104.5
10Xizmatlar, jami2351.1106.4
11Tashqi savdo aylanmasi mln. AQSh doll.44890
12Eksport339.8102.6
13Import108.264.90000000000001
14Sal`do (+231.6х

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: