Kengaytirilgan
 
 
Asosiy ko'rsatkichlar va statistik ma'lumotlar
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    17-5047

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Asosiy ko'rsatkichlar va statistik ma'lumotlar

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Asosiy ko'rsatkichlar va statistik ma'lumotlar

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    O‘zbekistоn Respublikаsi Хаlq ta’limi vаzirligi

  • Mas'ul shaxs

    Murodov Erkin (Umumiy o'rta ta'lim muassasalari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘i)

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 71 264-24-60
    Elektron manzili: info@xtv.uz
    Veb sayt:

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    8.01.2018 10:54

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    15.03.2019 15:26

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаHududHudud138
    500G2ВещественныйMuassasalar soniMuassasalar soni14
    500G3ВещественныйO'qituvchilar soniO'qituvchilar soni16
    500G4ВещественныйO'quvchilar soniO'quvchilar soni17

  • Yuklab olish


#HududMuassasalar soniO'qituvchilar soniO'quvchilar soni
 
1Qoraqalpog‘iston Respublikasi70830360324592
2Andijon viloyati74124373513164
3Buxoro viloyati52925646310766
4Jizzax viloyati54219801245338
5Qashqadaryo viloyati112648813597022
6Navoiy viloyati35818178171996
7Namangan viloyati68532945472476
8Samarqand viloyati122349881679037
9Surxandaryo viloyati88436516469214
10Sirdaryo viloyati3039809147405
11Toshkent viloyati87121724475270
12Farg‘ona viloyati92423868567962
13Xorazm viloyati52226665332683
14Toshkent shahri31017484404726
15Bevosita XTV tasarrufidagi muassasalar63677863
16Jami97323864305719514

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: