Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasida kichik tadbirkorlik (biznes) sub`ektlari soni (fermer va dehqon xo`jaliklarsiz)
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-5369

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasida kichik tadbirkorlik (biznes) sub`ektlari soni (fermer va dehqon xo`jaliklarsiz)

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasida kichik tadbirkorlik (biznes) sub`ektlari soni (fermer va dehqon xo`jaliklarsiz)

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer uli

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://sovminrk.gov.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    28.03.2018 15:06

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    28.03.2018 15:06

  • Statistika


1.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

2

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Строкаshahar va tumanlarshahar va tumanlar131
    500G2ВещественныйRo`yxatga olinganlar 01.01.17yRo`yxatga olinganlar 01.01.17y05
    500G3ВещественныйRo`yxatga olinganlar 01.01.18yRo`yxatga olinganlar 01.01.18y15
    500G4ВещественныйFaoliyat ko`rsatayotganlar 01.01.17yFaoliyat ko`rsatayotganlar 01.01.17y04
    500G5ВещественныйFaoliyat ko`rsatayotganlar 01.01.18yFaoliyat ko`rsatayotganlar 01.01.18y15
    500G6ВещественныйFaoliyat ko`rsatmayotganlar 01.01.17yFaoliyat ko`rsatmayotganlar 01.01.17y03
    500G7ВещественныйFaoliyat ko`rsatmayotganlar 01.01.18yFaoliyat ko`rsatmayotganlar 01.01.18y03

  • Yuklab olish


#shahar va tumanlarRo`yxatga olinganlar 01.01.17yRo`yxatga olinganlar 01.01.18yFaoliyat ko`rsatayotganlar 01.01.17yFaoliyat ko`rsatayotganlar 01.01.18yFaoliyat ko`rsatmayotganlar 01.01.17yFaoliyat ko`rsatmayotganlar 01.01.18y
 
1Qoraqalpog`iston Respublikasi 1033111076963810539693537
2Nukus shahri375438613536376521896
3Amudaryo6207395987122227
4Beruniy9889779329275650
5 Qonliko`l2412672232501817
6Qorao`zak27830226929498
7Kegeyli30528029927466
8Qo`ng`irot5676075135495458
9Mo`ynoq8914377138125
10Nukus3034252854011824
11Taxiatosh168168
12Taxtako`pir13315512714867
13To`rtko`l112712259891120138105
14Xo`jayli7256316485457786
15Chimboy3903803573513329
16Shumanay1832261642141912
17Ellikqal`a62869062168377

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: