Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasida iste`mol tovarlari ishlab chiqarish bo`yicha ma`lumot
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-5371

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasida iste`mol tovarlari ishlab chiqarish bo`yicha ma`lumot

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasida iste`mol tovarlari ishlab chiqarish bo`yicha ma`lumot

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer uli

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://sovminrk.gov.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    28.03.2018 17:53

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    28.03.2018 17:54

  • Statistika


1.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

2

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Строкаshahar va tumanlarshahar va tumanlar131
    500G2ВещественныйIste`mol tovarlari mln.so`mIste`mol tovarlari mln.so`m19
    500G3СтрокаIste`mol tovarlari 2016 yil yanvar`-dekabrga nisbatan foizdaIste`mol tovarlari 2016 yil yanvar`-dekabrga nisbatan foizda15
    500G4ВещественныйIste`mol tovarlari jami hajmga nisbatan ulushi, %Iste`mol tovarlari jami hajmga nisbatan ulushi, %14
    500G5ВещественныйIste`mol tovarlari aholi jon boshiga, ming so`mIste`mol tovarlari aholi jon boshiga, ming so`m16

  • Yuklab olish


#shahar va tumanlarIste`mol tovarlari mln.so`mIste`mol tovarlari 2016 yil yanvar`-dekabrga nisbatan foizdaIste`mol tovarlari jami hajmga nisbatan ulushi, %Iste`mol tovarlari aholi jon boshiga, ming so`m
 
1Qoraqalpog`iston Respublikasi 1158633.6102.9100633.2
2Nukus shahri271707.6100.823.5878.5
3Amudaryo88499.81007.6465.3
4Beruniy105553.7108.89.1579.3
5 Qonliko`l19317.1109.41.7391
6Qorao`zak28657.7115.92.5554.3
7Kegeyli34470.21003389.5
8Qo`ng`irot971191008.4770.8
9Mo`ynoq13258102.31.1431.9
10Nukus23159.2104.62486.5
11Taxiatosh3581.5-0.350.1
12Taxtako`pir14410.91001.2363.9
13To`rtko`l114125.6100.69.9557.3
14Xo`jayli197030.8103.3171655.7
15Chimboy60935.1101.55.3538.3
16Shumanay22578102.31.9411.3
17Ellikqal`a64229.5105.25.5424.5

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: