Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasining makroiqtisodiy ko'rsatkichlari (2018 yil yanvar-mart oylarida)
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-5772

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining makroiqtisodiy ko'rsatkichlari (2018 yil yanvar-mart oylarida)

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining makroiqtisodiy ko'rsatkichlari (2018 yil yanvar-mart oylarida)

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer uli

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://sovminrk.gov.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    27.06.2018 17:20

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    27.06.2018 17:37

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаKo'rsatkishlarKo'rsatkishlar143
    500G2Вещественныйmlrd. so`mmlrd. so`m117
    500G3Строка2017 yil yanvar`-martga nisbatan foiz hisobida2017 yil yanvar`-martga nisbatan foiz hisobida15

  • Yuklab olish


#Ko'rsatkishlarmlrd. so`m2017 yil yanvar`-martga nisbatan foiz hisobida
 
1Yalpi hududiy mahsulot2294.2105.8
2Sanoat mahsuloti2171.2112.9
3Iste`mol tovarlari253.1103.8
4Qishloq, o`rmon va baliq xo`jaligi116.8102
5Asosiy kapitalga kiritilgan investitsiyalar672.4125.4
6Qurilish ishlari402.5119.1
7Yuk aylanmasi (mln. tn-km)112.5100.4
8Yo`lovchi aylanmasi (mln. yo`lovchi-km)844.7102.9
9Chakana tovar aylanmasi950.9103
10Xizmatlar, jami941.2105.7
11Tashqi savdo aylanmasi (mln. AQSh doll.)171.2114.3
12Eksport124.4107.9
13Import46.8135.8
14Sal`do (+-)77.59

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: