Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasining 2018 yilning yanvar-mart oylarida yalpi hududiy mahsulotining iqtisodiy faoliyat turlari bo`yicha tarkibi
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-5773

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining 2018 yilning yanvar-mart oylarida yalpi hududiy mahsulotining iqtisodiy faoliyat turlari bo`yicha tarkibi

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining 2018 yilning yanvar-mart oylarida yalpi hududiy mahsulotining iqtisodiy faoliyat turlari bo`yicha tarkibi

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer uli

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://sovminrk.gov.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    27.06.2018 18:02

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    27.06.2018 18:02

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Строкаko'rsatkichlar nomiko'rsatkichlar nomi148
    500G2Вещественныйmlrd.so`m 2017 yilmlrd.so`m 2017 yil16
    500G3Вещественныйmlrd.so`m 2018 yilmlrd.so`m 2018 yil117
    500G4Вещественный2017 yil yanvar`-martga nisbatan foiz hisobida2017 yil yanvar`-martga nisbatan foiz hisobida15

  • Yuklab olish


#ko'rsatkichlar nomimlrd.so`m 2017 yilmlrd.so`m 2018 yil2017 yil yanvar`-martga nisbatan foiz hisobida
 
1I. Yalpi hududiy mahsulot, jami1575.52294.2105.8
2Tarmoqlarning yalpi qo`shilgan qiymati1467.12036.3105.8
3Mahsulotlarga sof soliqlar108.4257.9105.7
4II. Tarmoqlarning yalpi qo`shilgan qiymati1467.12036.3105.8
5Qishloq, o`rmon va baliq xo`jaligi52.671.09999999999999102
6Sanoat (qurilishni qo`shgan holda)605.7997.2107.4
7sanoat476.9817.3104.3
8qurilish128.8179.9119.1
9Xizmatlar808.8968104.8
10savdo, yashash va ovqatlanish bo`yicha xizmatlar136.4168.4102.1
11tashish va saqlash, axborot va aloqa xizmatlari182.7198.1104.3
12boshqa xizmatlar489.7601.5105.7

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: