Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasida 2018 yil 1 aprel holatiga ro‘yxatga olingan yuridik shaxslarni mulkchilik shakllari bo‘yicha taqsimlash (fermer va dehqon xo‘jaliklarisiz)
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-5788

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasida 2018 yil 1 aprel holatiga ro‘yxatga olingan yuridik shaxslarni mulkchilik shakllari bo‘yicha taqsimlash (fermer va dehqon xo‘jaliklarisiz)

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasida 2018 yil 1 aprel holatiga ro‘yxatga olingan yuridik shaxslarni mulkchilik shakllari bo‘yicha taqsimlash (fermer va dehqon xo‘jaliklarisiz)

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer uli

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://sovminrk.gov.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    28.06.2018 14:24

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    28.06.2018 14:24

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Строкаshahar va tumanlarshahar va tumanlar129
    500G2ВещественныйJami, birlik Jami, birlik 15
    500G3ВещественныйUmumiy songa nisbatan foiz hisobida notijorat Umumiy songa nisbatan foiz hisobida notijorat 14
    500G4ВещественныйUmumiy songa nisbatan foiz hisobida tijorot Umumiy songa nisbatan foiz hisobida tijorot 117
    500G5ВещественныйUmumiy songa nisbatan foiz hisobida shundan xususiy Umumiy songa nisbatan foiz hisobida shundan xususiy 14

  • Yuklab olish


#shahar va tumanlarJami, birlik Umumiy songa nisbatan foiz hisobida notijorat Umumiy songa nisbatan foiz hisobida tijorot Umumiy songa nisbatan foiz hisobida shundan xususiy
 
1Qoraqalpog`iston Respublikasi15034237720
2Nukus sh.485916.983.0999999999999914.7
3Amudaryo106726.673.4000000000000113.2
4Beruniy125820.179.9000000000000135.2
5Qonliko`l40531.168.9000000000000131.1
6Qorao`zak42229.170.9000000000000110.9
7Kegeyli44936.863.214
8Qo`ng`irot86725.974.0999999999999930.3
9Mo`ynoq23437.262.813.2
10Nukus61422.177.9000000000000113.1
11Taxiatosh38229.370.728
12Taxtako`pir283406014.5
13To`rtko`l153917.382.716.7
14Xo`jayli77225.574.525.1
15Chimboy58332.667.4000000000000117.5
16Shumanay35634.665.4000000000000133.7
17Ellikqal`a94424.875.224.8

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: