Kengaytirilgan
 
 
Surxondaryo viloyati YaIMning aholi jon boshiga nisbati
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    119-5905

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Surxondaryo viloyati YaIMning aholi jon boshiga nisbati

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Surxondaryo viloyati YaIMning aholi jon boshiga nisbati

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Surхondaryo viloyati hokimligi

  • Mas'ul shaxs

    Insopov Ismail Bo`ri o`g`li

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 91-981-21-21
    Elektron manzili: ismail@sdv.uz
    Veb sayt: www.surxondaryo.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    12.08.2018 13:37

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    12.08.2018 13:41

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаShahar va tumanlar nomiShahar va tumanlar nomi118
    500G2СтрокаYaHM (ming.so`m)YaHM (ming.so`m)16
    500G3ВещественныйSanoat mahsulotlari ishlab chiqarish (ming.so`m)Sanoat mahsulotlari ishlab chiqarish (ming.so`m)16
    500G4ВещественныйXalq iste`moli mollari ishlab chiqarish (ming.so`m)Xalq iste`moli mollari ishlab chiqarish (ming.so`m)117
    500G5ВещественныйQishloq xo`jaligi mahsulotlari ishlab chiqarish (ming.so`m)Qishloq xo`jaligi mahsulotlari ishlab chiqarish (ming.so`m)16
    500G6ВещественныйKapital quyilmalar (ming.so`m)Kapital quyilmalar (ming.so`m)16
    500G7ВещественныйQurilish pudrat ishlari (ming.so`m)Qurilish pudrat ishlari (ming.so`m)16
    500G8ВещественныйChakana savdo aylanmasi (ming.so`m)Chakana savdo aylanmasi (ming.so`m)14
    500G9ВещественныйJami xizmatlar (ming.so`m)Jami xizmatlar (ming.so`m)16

  • Yuklab olish


#Shahar va tumanlar nomiYaHM (ming.so`m)Sanoat mahsulotlari ishlab chiqarish (ming.so`m)Xalq iste`moli mollari ishlab chiqarish (ming.so`m)Qishloq xo`jaligi mahsulotlari ishlab chiqarish (ming.so`m)Kapital quyilmalar (ming.so`m)Qurilish pudrat ishlari (ming.so`m)Chakana savdo aylanmasi (ming.so`m)Jami xizmatlar (ming.so`m)
 
1Viloyat bo`yicha2461.1506.8204.71506894.2441.71652991.5
2Termiz shx1553.6558.2185.630451813.658267897.1
3Angor tumanix330.9135.82612.7448.6337.31510603.8
4Boysun tumanix205.1155.31535.31217.6589.81562540.3
5Denov tumanix525.9336.11770.2362.1276.823841063.3
6Jarqo`rg`on tumanix1321.1128.11599.1601408.11107510.3
7Qiziriq tumanix340.5114.61579.4373.62601153431.4
8Qumqo`rg`on tumanix328.284.51383.8364340.8842450.3
9Muzrabod tumanix173.984.900000000000011557.9264.5198.41238439
10Oltinsoy tumanix152.81201404.3279.7186.31101439.3
11Sarisoiyo tumanix341.3134.41221.8801.4973.7943486.2
12Termiz tumanix347.5286.71709.51779.2588.91050521
13Uzun tumanix216.11251378.3287.7278.3978442.9
14Sherobod tumanix272.6193.31804.73698.8254.81341482
15Sho`rchi tumanix725.6321.71268.6262.2132.11913475.8

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: