Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasining 2018 yilning yanvar-iyun oylarida yalpi hududiy mahsulotining iqtisodiy faoliyat turlari bo`yicha tarkibi
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-6049

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining 2018 yilning yanvar-iyun oylarida yalpi hududiy mahsulotining iqtisodiy faoliyat turlari bo`yicha tarkibi

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining 2018 yilning yanvar-iyun oylarida yalpi hududiy mahsulotining iqtisodiy faoliyat turlari bo`yicha tarkibi

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer uli

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://karakalpakstan.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    19.09.2018 16:47

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    19.09.2018 16:49

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаKo'rsatkishlarKo'rsatkishlar148
    500G2Вещественный2017 yil mlrd.so`m2017 yil mlrd.so`m16
    500G3Вещественный2018 yil mlrd.so`m 2018 yil mlrd.so`m 16
    500G4Вещественный2017 yil yanvar`-iyunga nisbatan foiz hisobida2017 yil yanvar`-iyunga nisbatan foiz hisobida15

  • Yuklab olish


#Ko'rsatkishlar2017 yil mlrd.so`m2018 yil mlrd.so`m 2017 yil yanvar`-iyunga nisbatan foiz hisobida
 
1I. Yalpi hududiy mahsulot, jami3511.54947.9103.5
2Tarmoqlarning yalpi qo`shilgan qiymati3276.84375.9103.5
3Mahsulotlarga sof soliqlar234.7572104.6
4II. Tarmoqlarning yalpi qo`shilgan qiymati3276.84375.9103.5
5Qishloq, o`rmon va baliq xo`jaligi323.1442102.6
6Sanoat (qurilishni qo`shgan holda)1279.81953.2103.4
7sanoat983.11587.2104
8qurilish 296.7366101.5
9Xizmatlar 1673.91980.7103.7
10savdo, yashash va ovqatlanish bo`yicha xizmatlar289.5360.3103.5
11tashish va saqlash,axborot va aloqa xizmatlari366.5410.1104.9
12boshqa xizmatlar1017.81210.3103.3

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: