Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasining asosiy iqtisodiy ko'rsatkichlari (2018 yil yanvar-iyun oylarida)
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-6050

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining asosiy iqtisodiy ko'rsatkichlari (2018 yil yanvar-iyun oylarida)

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasining asosiy iqtisodiy ko'rsatkichlari (2018 yil yanvar-iyun oylarida)

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer uli

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://karakalpakstan.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    19.09.2018 17:06

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    19.09.2018 17:09

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаKo'rsatkishlarKo'rsatkishlar143
    500G2Вещественныйmlrd. so`mmlrd. so`m16
    500G3Строка2017 yilyanvar`-iyun` nisbatan foiz hisobida2017 yilyanvar`-iyun` nisbatan foiz hisobida15

  • Yuklab olish


#Ko'rsatkishlarmlrd. so`m2017 yilyanvar`-iyun` nisbatan foiz hisobida
 
1Yalpi hududiy mahsulot4947.9103.5
2Sanoat mahsuloti4216109.7
3Iste`mol tovarlari549.5103.3
4Qishloq, o`rmon va baliq xo`jaligi740.8102.6
5Asosiy kapitalga kiritilgan investitsiyalar1744.6117.5
6Qurilish ishlari818.8101.5
7Yuk aylanmasi (mln. tn-km)269.499.3
8Yo`lovchi aylanmasi (mln.yo`lovchi-km)1832.8102.5
9Chakana tovar aylanmasi2137.4103.7
10Xizmatlar, jami1978.4106.4
11Tashqi savdo aylanmasi (mln. AQSh doll.)359.9118.7
12Eksport254.6109.7
13Import105.3148.2
14Sal`do (+-)149.2

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: