Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasida 2018 yilning yanvar-iyunda xo`jalik toifalari bo`yicha asosiy turdagi dehqonchilik mahsulotlarini ishlab chiqarish
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-6052

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasida 2018 yilning yanvar-iyunda xo`jalik toifalari bo`yicha asosiy turdagi dehqonchilik mahsulotlarini ishlab chiqarish

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasida 2018 yilning yanvar-iyunda xo`jalik toifalari bo`yicha asosiy turdagi dehqonchilik mahsulotlarini ishlab chiqarish

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer uli

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://karakalpakstan.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    19.09.2018 17:48

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    19.09.2018 17:49

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Строкаko'rsatkichlar nomiko'rsatkichlar nomi121
    500G2Вещественный2017 yil yanvar-iyun tonna2017 yil yanvar-iyun tonna15
    500G3Вещественный2017 yil yanvar-iyun ishlab chiqarish umumiy hajmidagi ulushi, foiz2017 yil yanvar-iyun ishlab chiqarish umumiy hajmidagi ulushi, foiz117
    500G4Вещественный2018 yil yanvar-iyun tonna2018 yil yanvar-iyun tonna15
    500G5Вещественный2018 yil yanvar-iyun ishlab chiqarish umumiy hajmidagi ulushi, foiz2018 yil yanvar-iyun ishlab chiqarish umumiy hajmidagi ulushi, foiz14
    500G6Вещественный2017yanvar-iyunga nisbatan foiz hisobida2017yanvar-iyunga nisbatan foiz hisobida15

  • Yuklab olish


#ko'rsatkichlar nomi2017 yil yanvar-iyun tonna2017 yil yanvar-iyun ishlab chiqarish umumiy hajmidagi ulushi, foiz2018 yil yanvar-iyun tonna2018 yil yanvar-iyun ishlab chiqarish umumiy hajmidagi ulushi, foiz2017yanvar-iyunga nisbatan foiz hisobida
 
1Boshoqli don9858369.900000000000019863566.7100.1
2shu jumladan: bug`doy9858369.900000000000019863566.7100.1
3Kartoshka18949.80000000000000120119.9106.2
4Sabzavot463113.5523214.8113
5Poliz137730.7163333.8118.6
6Meva va rezavorlar178918.1211318.1118.1
7Uzum149.300000000000001178.5121.4
8Go`sht, tirik vaznda9802.711213114.4
9Sut62305.568845.9110.5
10Tuxum, mln. dona6.74.78.15.3122.3
11Jun, tonna456.5689151.1
12Pilla, tonna28383.40000000000001508.992.5180.1

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: