Kengaytirilgan
 
 
2018 yil 1 iyun holatiga Qoraqalpog`iston Respublikasidagi korxona va tashkilotlar soni (fermer va dehqon xo'jaliklarisiz, birlik)
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-6058

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    2018 yil 1 iyun holatiga Qoraqalpog`iston Respublikasidagi korxona va tashkilotlar soni (fermer va dehqon xo'jaliklarisiz, birlik)

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    2018 yil 1 iyun holatiga Qoraqalpog`iston Respublikasidagi korxona va tashkilotlar soni (fermer va dehqon xo'jaliklarisiz, birlik)

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer uli

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://karakalpakstan.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    20.09.2018 9:42

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    20.09.2018 9:44

  • Statistika


1.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

1

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Строкаshahar va tumanlarshahar va tumanlar129
    500G2Вещественный2018 yil 1 iyuliga ro`yxatga olingan2018 yil 1 iyuliga ro`yxatga olingan05
    500G3Вещественный2018 yil yanvar`-iyunda tashkil topdi2018 yil yanvar`-iyunda tashkil topdi04
    500G4Вещественный2018 yil yanvar`-iyunda tugatildi2018 yil yanvar`-iyunda tugatildi03

  • Yuklab olish


#shahar va tumanlar2018 yil 1 iyuliga ro`yxatga olingan2018 yil yanvar`-iyunda tashkil topdi2018 yil yanvar`-iyunda tugatildi
 
1Qoraqalpog`iston Respublikasi152581455581
2Nukus sh.4880452231
3tumanlar:
4Amudaryo111111719
5Beruniy12667932
6Qonliko`l4054718
7Qorao`zak4314228
8Kegeyli4463224
9Qo`ng`irot8869529
10Mo`ynoq2353419
11Nukus6288719
12Taxiatosh4046413
13Taxtako`pir2943512
14To`rtko`l155212361
15Xo`jayli7926417
16Chimboy5935624
17Shumanay3654715
18Ellikqal`a9708120

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: