Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasidagi 2018 yil 1 iyun holatiga kichik korxonalar va mikrofirmalar (biznes) soni (fermer va dehqon xo‘jaliklarisiz)
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-6059

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasidagi 2018 yil 1 iyun holatiga kichik korxonalar va mikrofirmalar (biznes) soni (fermer va dehqon xo‘jaliklarisiz)

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasidagi 2018 yil 1 iyun holatiga kichik korxonalar va mikrofirmalar (biznes) soni (fermer va dehqon xo‘jaliklarisiz)

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer uli

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://karakalpakstan.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    20.09.2018 9:50

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    20.09.2018 9:52

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаViloyat, shahar va tumanlarViloyat, shahar va tumanlar129
    500G2Вещественный2018 yil 1 iyuliga ro`yxatga olingan2018 yil 1 iyuliga ro`yxatga olingan15
    500G3Вещественный2018 yil yanvar-iyunda tashkil topdi2018 yil yanvar-iyunda tashkil topdi14
    500G4Вещественный2018 yil yanvar-iyunda tugatildi2018 yil yanvar-iyunda tugatildi13

  • Yuklab olish


#Viloyat, shahar va tumanlar2018 yil 1 iyuliga ro`yxatga olingan2018 yil yanvar-iyunda tashkil topdi2018 yil yanvar-iyunda tugatildi
 
1Qoraqalpog`iston Respublikasi117141146516
2Nukus sh.4021389210
3Amudaryo82310218
4Beruniy10066031
5Qonliko`l2783017
6Qorao`zak3052828
7Kegeyli2802221
8Qo`ng`irot6507229
9Mo`ynoq1472319
10Nukus4917215
11Taxiatosh2854612
12Taxtako`pir1722111
13To`rtko`l130310632
14Xo`jayli5904816
15Chimboy3984523
16Shumanay 2423114
17Ellikqal`a7235120

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: