Kengaytirilgan
 
 
2018 yil yanvar-iyun davrida Qoraqalpog`iston Respublikasida aholining tabiiy harakati koeffitsentlari
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-6072

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    2018 yil yanvar-iyun davrida Qoraqalpog`iston Respublikasida aholining tabiiy harakati koeffitsentlari

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    2018 yil yanvar-iyun davrida Qoraqalpog`iston Respublikasida aholining tabiiy harakati koeffitsentlari

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer uli

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://karakalpakstan.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    20.09.2018 16:54

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    20.09.2018 17:04

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Строкаshahar va tumanlarshahar va tumanlar129
    500G2ВещественныйTug`ilganlar 2017y.Tug`ilganlar 2017y.14
    500G3ВещественныйTug`ilganlar 2018y.Tug`ilganlar 2018y.14
    500G4ВещественныйO`lganlar 2017y.O`lganlar 2017y.13
    500G5ВещественныйO`lganlar 2018y.O`lganlar 2018y.13
    500G6ВещественныйAholining tabiiy o`sishi 2017y.Aholining tabiiy o`sishi 2017y.14
    500G7ВещественныйAholining tabiiy o`sishi 2018y.Aholining tabiiy o`sishi 2018y.14

  • Yuklab olish


#shahar va tumanlarTug`ilganlar 2017y.Tug`ilganlar 2018y.O`lganlar 2017y.O`lganlar 2018y.Aholining tabiiy o`sishi 2017y.Aholining tabiiy o`sishi 2018y.
 
1Qoraqalpog`iston Respublikasi18.218.54.54.413.714.1
2Nukus sh.16.917.54.64.412.313.1
3Amudaryo16.719.24.24.512.514.7
4Beruniy19.921.34.64.515.316.8
5Qonliko`l17.917.85.24.812.713
6Qorao`zak18.517.24.54.81412.4
7Kegeyli17.416.35.5511.911.3
8Qo`ng`irot18.618.14.75.113.913
9Mo`ynoq14.814.844.610.810.2
10Nukus23.821.34.45.819.415.5
11Taxiatosh1815.754.71311
12Taxtako`pir17.316.95.25.412.111.5
13To`rtko`l18.4194.43.91415.1
14Xo`jayli17.917.64.14.513.813.1
15Chimboy1919.95.14.313.915.6
16Shumanay15.414.63.73.411.711.2
17Ellikqal`a19.920.93.73.516.217.4

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: