Kengaytirilgan
 
 
Qoraqalpog`iston Respublikasidagi tuzilgan nikohlar va nikohdan ajralishlar soni (yanvar-iyun)
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    56-6073

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Qoraqalpog`iston Respublikasidagi tuzilgan nikohlar va nikohdan ajralishlar soni (yanvar-iyun)

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Qoraqalpog`iston Respublikasidagi tuzilgan nikohlar va nikohdan ajralishlar soni (yanvar-iyun)

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi

  • Mas'ul shaxs

    Qanaatov Esimqan Elsuyer uli

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 0 (361) 222-92-72
    Elektron manzili: e.qanaatov@sovminrk.uz
    Veb sayt: http://karakalpakstan.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    20.09.2018 17:08

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    20.09.2018 17:13

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Строкаshahar va tumanlarshahar va tumanlar129
    500G2ВещественныйTuzilgan nikohlar 2017y.Tuzilgan nikohlar 2017y.14
    500G3ВещественныйTuzilgan nikohlar 2018y.Tuzilgan nikohlar 2018y.14
    500G4ВещественныйNikohdan ajralishlar 2017y.Nikohdan ajralishlar 2017y.13
    500G5ВещественныйNikohdan ajralishlar 2018y.Nikohdan ajralishlar 2018y.13

  • Yuklab olish


#shahar va tumanlarTuzilgan nikohlar 2017y.Tuzilgan nikohlar 2018y.Nikohdan ajralishlar 2017y.Nikohdan ajralishlar 2018y.
 
1Qoraqalpog`iston Respublikasi68177325665669
2Nukus sh.912999139155
3Amudaryo6828865347
4Beruniy8819805981
5Qonliko`l1801631517
6Qorao`zak1711591811
7Kegeyli2902993033
8Qo`ng`irot4854116356
9Mo`ynoq89911310
10Nukus1852171916
11Taxiatosh2322483537
12Taxtako`pir14817798
13To`rtko`l8859106644
14Xo`jayli4154764661
15Chimboy3924483935
16Shumanay1721702013
17Ellikqal`a6986914145

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: