Kengaytirilgan
 
 
Геоҳудудий маълумотлар киритилган ҳолда манзиллар тўғрисида маълумот
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    100-6259

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Геоҳудудий маълумотлар киритилган ҳолда манзиллар тўғрисида маълумот

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Геоҳудудий маълумотлар киритилган ҳолда манзиллар тўғрисида маълумот

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Navoiy viloyati hokimligi

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    29.10.2018 12:39

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    29.10.2018 12:39

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаTuman (shahar) hokimliklariTuman (shahar) hokimliklari142
    500G2СтрокаManzilManzil171
    500G3СтрокаTelefon raqamiTelefon raqami136
    500G4СтрокаElectron pochtasiElectron pochtasi118

  • Yuklab olish


#Tuman (shahar) hokimliklariManzilTelefon raqamiElectron pochtasi
 
1Navoiy viloyati Konimex tuman hokimligiKonimex, Abay ko‘chasi, 13-uy.+998 79 512-1237konimex@navoi.uz
2Navoiy viloyati Navbahor tuman hokimligiNavbahor, Beshrabot shaharchasi.+998 79 562-1184navbahor@navoi.uz
3Navoiy viloyati Navoiy shahar hokimligiNavoiy shahri, Amir Temur ko‘chasi, 4-uy.+998 79 223-3360, (+99879) 223-92-92navoi@navoi.uz
4Navoiy viloyati Nurota tuman hokimligiNurota shahri, X.Xudoyqulov ko‘chasi, 48-uy.+998 79 523-1342nurota@navoi.uz
5Navoiy viloyati Qiziltepa tuman hokimligiQiziltepa shahri, O‘zbekiston shoh ko‘chasi, 43-uy.+998 79 555-3175qiziltepa@navoi.uz
6Navoiy viloyati Tomdi tuman hokimligiTomdi, Navro‘z ko‘chasi+998 79 582-2404tomdi@navoi.uz
7Navoiy viloyati Uchquduq tuman hokimligiUchquduq shahri, Amir Temur ko‘chasi, 28-uy.+998 79 593-1103uchquduq@navoi.uz
8Navoiy viloyati Xatirchi tuman hokimligiXatirchi tumani, Yangirabod shaharchasi, Mustaqillik ko‘chasi, 34-uy.+998 79 545-1432xatirchi@navoi.uz
9Navoiy viloyati Karmana tuman hokimligiYangiariq KFY+998 79 532-3555karmana@navoi.uz
10Navoiy viloyati Zarafshon shahar hokimligiZarafshon shahri, Amir Temur shoh ko‘chasi, 1-uy.+998 79 573-1426, 8 (436) 573-00-22zarafshon@nv.uz

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: