Kengaytirilgan
 
 
XVIII yozgi Osiyo o'yinlаrining g'olib vа sovrindorlаri
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    676-6790

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    XVIII yozgi Osiyo o'yinlаrining g'olib vа sovrindorlаri

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    XVIII yozgi Osiyo o'yinlаrining g'olib vа sovrindorlаri

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    O‘zbekiston Respublikasi Jismoniy tarbiya va sport vazirligi

  • Mas'ul shaxs

    Shoymardonov Navruz Musurmonovich

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: +998712392434
    Elektron manzili: info@minsport.uz
    Veb sayt: https://minsport.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    9.04.2019 11:05

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    5.10.2019 15:47

  • Statistika


4.0

5

1

4

0

3

1

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Строка14
    500G2СтрокаФамилияси, исми,шарифиФамилияси, исми,шарифи178
    500G3СтрокаФамилия, имя, отчество Фамилия, имя, отчество 178
    500G4СтрокаLast name, first name, middle nameLast name, first name, middle name143
    500G5СтрокаТуғилган жойи ва йилиТуғилган жойи ва йили1121
    500G6СтрокаМесто и год рожденияМесто и год рождения1139
    500G7СтрокаPlace and year of birthPlace and year of birth193
    500G8СтрокаВазн тоифаси, йўналиш туриВазн тоифаси, йўналиш тури169
    500G9СтрокаВесовая категория, направлениеВесовая категория, направление175
    500G10СтрокаWeight category, directionWeight category, direction136
    500G11СтрокаНатижа (Медал)РезултатьResult (medal)Натижа (Медал)РезултатьResult (medal)132

  • Yuklab olish


#Фамилияси, исми,шарифиФамилия, имя, отчество Last name, first name, middle nameТуғилган жойи ва йилиМесто и год рожденияPlace and year of birthВазн тоифаси, йўналиш туриВесовая категория, направлениеWeight category, directionНатижа (Медал)РезултатьResult (medal)
 
2113.Латишева Даря АнатолевнаЛатышева Дарья АнатольевнаLatisheva Daria AnatolevnaТошкент шаҳар 22.03.2000 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 22.03.200052 кг (тауло йўналиши)52 кг (тауло направление)52 kg (taulo direction)Кумуш/Серебро/Silver
2260.Ходжаев Сухроб РустамовичХоджаев Сухроб РустамовичKhodzhaev Sukhrob RustamovichТошкент шаҳар 21.05.1993 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 21.05.1993Босқон улоқтириш 74,06 мМетательные броски 74,06 мThrows 74.06 mБронза/Бронза/Bronze
2359.Дусанова Надия ЮсуповнаДусанова Надия ЮсуповнаDusanova Nadia YusupovnaТошкент шаҳар 17.11.1987 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 17.11.1987 y.Баландликка сакраш 01.01.1994Прыжок в высоту 01.01.1994High jump 01/01/1994Кумуш/Серебро/Silver
2458.Радзивил Светлана МихайловнаРадзивил Светлана МихайловнаRadzivil Svetlana MikhailovnaТошкент шаҳар 17.01.1987 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 17.01.1987 y.Баландликка сакраш 01.01.1996Прыжок в высоту 01.01.1996High jump 01/01/1996Олтин/Золото/Gold
2562.Икрамова Асал ТимуровнаЗаместитель Начальника ОтделаIkramova Asal TimurovnaТошкент шаҳар 14.04.2002 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 14.04.2002Жамоавий коллективthe collectiveКумуш/Серебро/Silver
265.Ассакалов Рустам СхатбиевичАссакалов Рустам ШатбиевичAssakalov Rustam SkatbievichТошкент шаҳар 13.07.1984 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 13.07.1984 y.87 кг87 кг87 kgКумуш/Серебро/Silver
278.Маннопова Мадинабону Рустам қизиМаннопова Мадина РустемовнаMannopova Madinabonu Rustam қiziТошкент шаҳар 13.04.2001 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 13.04.2001 y.49 кг49 кг49 kgКумуш/Серебро/Silver
284.Модзманашвили Давит ВажаевичМодзманашвили Давит ВагаевичModzmanashvili Davit VazhaevichТошкент шаҳар 11.09.1986 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 11.09.1986 y.125 кг125 кг125 kgБронза/Бронза/Bronze
297.Рафалович Никита ИгоревичРафалович Никита ИгоревичRafalovich Nikita IgorevichТошкент шаҳар 10.10.1991 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 10.10.1991 y.80 кг80 кг80 kgОлтин/Золото/Gold
3061.Курбанов Руслан КомиловичКурбанов Руслан КомиловичKurbanov Ruslan KomilovichТошкент шаҳар 10.02.1993 й.Г. Ташкент 10.02.1993 г.Tashkent City 10.02.1993Учхатлаб сакраш 16.62Тройной прыжокTriple jumpКумуш/Серебро/Silver
3153.Истомин Денис ОлеговичИстомин Денис ОлеговичIstomin Denis OlegovichТошкент шаҳар 07.09.1986 йАдрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 07.09.1986 yЯккалик одиночный разрядsinglesОлтин/Золото/Gold
3211.Турсункулова Нигора Акмал қизиТурсункулова Нигора Tursunkulova Nigora Akmal қiziТошкент шаҳар 04.04.1999 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 04.04.1999 y.67 кг67 кг67 kgБронза/Бронза/Bronze
3321.Тулкинходжаев Сардор Баходир ўғлиТулкинходжаев Сардор Tulkinhodzhaev Sardor Bakhodir ўғliТошкент шаҳар 03.05.1999 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 03.05.1999 y.2000 метр жуфтлик баҳслари2000 м двухместный2000 m doubleКумуш/Серебро/Silver
343.Ибрагимов Магомед ИдрисовичИбрагимов Магомед ИдрисовичIbragimov Magomed IdrisovichТошкент шаҳар 02.06.1985 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent City 02.06.1985 y.97 кг97 кг97 kgБронза/Бронза/Bronze
3512.Осипова Светлана ВалерьевнаОсипова Светлана ВалерьевнаOsipova Svetlana ValerevnaТошкент вилояти,Чирчиқ шаҳри 03.05.2000 й.Адрес редакции: 100129,город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent region, Chirchik city 03.05.2000+67 кг+67 кг+67 kgБронза/Бронза/Bronze
369.Пўлатов НиязСергеевич Пулатов НиязСергеевич Platov NiyazSergeevichТошкент вилояти,Чиноз тумани 21.09.1998 й.Адрес редакции: 100129,город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent region, Chinoz district 21.09.199858 кг58 кг58 kgКумуш/Серебро/Silver
3719.Холмирзаев Шахбоз Ибрагим ўғлиХолмирзаев Шахбоз Kholmirzaev Shahboz Ibrahim ўғliТошкент вилояти,Бекобод шаҳри 26.02.1996 й.Адрес редакции: 100129,город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent region, Bekabad city 26.02.19962000 метр икки кишилик жуфтлик баҳслари2000м двойные двойные схватки2000m double boutsОлтин/Золото/Gold
3822.Турдиев Алишер Ғулом ўғлиТурдиев Алишер Turdiev Alisher Ғulom ўғliТошкент вилояти,Бекобод шаҳри 03.01.1999 й.Ташкентская область,г. Бекабад 03.01.1999 г.Tashkent region, Bekabad city 03.01.1999 y.2000 метр жуфтлик баҳслари2000 м двухместный2000 m doubleКумуш/Серебро/Silver
3942.Мирбеков Серик АбдувалиевичМирбеков Серик АбдувалиевичMirbekov Serik AbduvalievichТошкент вилояти, Чирчиқ шаҳри 09.06.1988 й.Адрес редакции: 100129, город Ташкент, улица Навои, дом 30.Tashkent region, the city of Chirchik 09.06.1988 y.Жуфтлик эркаклар 1000 мПара мужчин 1000 мA pair of men 1000 mБронза/Бронза/Bronze
4036.Меньков Вадим ЮрьевичМенков Вадим ЮрьевичMenkov Vadim YurievichТошкент вилояти, Ўрта-Чирчиқ тумани 12.02.1987 й.Ташкентская область, Урта-Чирчикский район, 12.02.1987 г.Tashkent region, Orta-Chirchiq district 12.02.1987Якка тартибда 1000 м1000м человек1000m peopleОлтин/Золото/Gold

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: