Kengaytirilgan
 
 
XVIII yozgi Osiyo o'yinlаrining g'olib vа sovrindorlаri
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    676-6790

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    XVIII yozgi Osiyo o'yinlаrining g'olib vа sovrindorlаri

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    XVIII yozgi Osiyo o'yinlаrining g'olib vа sovrindorlаri

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    O‘zbekiston Respublikasi Jismoniy tarbiya va sport vazirligi

  • Mas'ul shaxs

    Shoymardonov Navruz Musurmonovich

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: +998712392434
    Elektron manzili: info@minsport.uz
    Veb sayt: https://minsport.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    9.04.2019 11:05

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    17.08.2019 18:52

  • Statistika


4.0

5

1

4

0

3

1

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1Строка14
    500G2СтрокаФамилияси, исмива шарифиФамилияси, исмива шарифи178
    500G3СтрокаТуғилган жойи ва йилиТуғилган жойи ва йили1121
    500G4СтрокаВазн тоифаси, йўналиш туриВазн тоифаси, йўналиш тури169
    500G5СтрокаНатижаси (медаль)Натижаси (медаль)113

  • Yuklab olish


#Фамилияси, исмива шарифиТуғилган жойи ва йилиВазн тоифаси, йўналиш туриНатижаси (медаль)
 
173.Тўраев Нурбек Бахтиёр ўғлиБухоро вилояти, Жондор тумани03.07.1991 й.90Бронза
274.Абдумажидова Ойсулув Шахобиддин қизиАндижон вилояти, Булоқбоши тумани 16.08.1997 й.52 кгБронза
317.Эргашев Адхамжон Абдуллажон ўғлиНаманган вилояти,Янги қўрғон тумани 12.03.1999 й.62 кг(натижа 298 кг) Бронза
418.Джангабаев Рустам Камилжан ўғлиҚорақалпоғистон Республикаси, Хўжайли тумани 25.08.1993 й105 кг(умумий 455 кг)Бронза
555.Мирзаева Барно МустафоевнаСурхондарё вилояти, Денов тумани 23.08.1991 й61 кгБронза
656.Сайматов Садриддин Сирожиддин ўғлиСурхондарё вилояти, Шеробод тумани 28.07.1997 й60 кгБронза
742.Мирбеков Серик АбдувалиевичТошкент вилояти, Чирчиқ шаҳри 09.06.1988 й.Жуфтлик эркаклар 1000 мБронза
841.Тўхтасин ўғли НурисломАндижон вилояти, Қўрғонтепа тумани 22.01.1992 й.Жуфтлик эркаклар 1000 мБронза
923.Мамбетназаров Исламбек МуратбаевичҚорақалпоғистон Республикаси,Нукус тумани 03.01.1995 й.2000 метр тўрт кишилик тўртлик баҳслариБронза
1060.Ходжаев Сухроб РустамовичТошкент шаҳар 21.05.1993 й.Босқон улоқтириш 74,06 мБронза
1140.Рахматова Дилноза Бакир қизи Тошкент вилояти, Паркент тумани 07.02.1998 й.Яккалик 200 мБронза
1239.Аъзамов Шохрухбек Солижон ўғли Фарғона вилояти, Боғдод тумани 04.09.1998 й.Жуфтлик эркаклар 1000 мБронза
1375.Абдумаликова Мухлиса Адуқосим қизиНаманган вилояти, Янгиқўрғон тумани 17.11.1996 й.63 кгБронза
1476.Шомуродов Сарвар Елбек ўғлиҚашқадарё вилояти, Чирокчи тумани 17.02.1995 й.81 кгБронза
1578.Матниязова Гулноза Жумабой қизиХоразм вилояти, Хазарасп тумани 10.08.1994 й.70 кгБронза
162.Хасанов СирожиддинСодиқ ўғлиБухоро вилояти,Бухоро шаҳри 02.09.1995 й.65 кгБронза
173.Ибрагимов Магомед ИдрисовичТошкент шаҳар 02.06.1985 й.97 кгБронза
184.Модзманашвили Давит ВажаевичТошкент шаҳар 11.09.1986 й.125 кгБронза
1954.Салимов Абдумалик Голибжон ўғли Самарқанд вилояти, Нарпай тумани 23.01.2001 й65 кгБронза
2047.Кочнева Ксения ПавловнаТошкент шаҳар, Хамза тумани 01.11.1990 й.Жуфтлик аёллар 500 мБронза

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: