Kengaytirilgan
 
 
Umumiy o‘rta ta’lim mussasalari to‘g‘risida umumiy ma’lumot
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    17-8360

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Umumiy o‘rta ta’lim mussasalari to‘g‘risida umumiy ma’lumot

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Davlat-xususiy sheriklik asosida tashkil etilgan nodavlat umumtaʼlim muassasalari toʻgʻrisida maʼlumot

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    O‘zbekistоn Respublikаsi Хаlq ta’limi vаzirligi

  • Mas'ul shaxs

    Murodov Erkin Ergashevich

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 90-348-56-65
    Elektron manzili: e.murodov@xtv.uz
    Veb sayt: http://uzedu.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    7.08.2019 9:18

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    7.08.2019 9:20

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаHudud nomiHudud nomi131
    500G2ВещественныйXTV tasarrufidagi ta'lim muassasalar soni XTV tasarrufidagi ta'lim muassasalar soni 14
    500G3ВещественныйBoshqa vazirlik tasarrufidagi ta'lim muassasalar soniBoshqa vazirlik tasarrufidagi ta'lim muassasalar soni02
    500G4ВещественныйO‘quvchilar soniO‘quvchilar soni17

  • Yuklab olish


#Hudud nomiXTV tasarrufidagi ta'lim muassasalar soni Boshqa vazirlik tasarrufidagi ta'lim muassasalar soniO‘quvchilar soni
 
1Qoraqalpog‘iston Respublikasi7062325943
2Andijon viloyati7415531167
3Buxoro viloyati52910311431
4Jizzax viloyati5421246764
5Qashqadaryo viloyati11172600499
6Navoiy viloyati3562170515
7Namangan viloyati6854472495
8Samarqand viloyati12165682019
9Surxandaryo viloyati8823471463
10Sirdaryo viloyati3013148123
11Toshkent viloyati8692478334
12Farg‘ona viloyati9163625014
13Xorazm viloyati5224339646
14Toshkent shahri3039409703
15XTV tasarrufidagi muassasalar608745
16JAMI9691555821861

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: