Kengaytirilgan
 
 
Umumtaʼlim maktablarining pedagog kadrlar bilan taʼminlanganligi
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    64-9757

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Umumtaʼlim maktablarining pedagog kadrlar bilan taʼminlanganligi

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Umumtaʼlim maktablarining pedagog kadrlar bilan taʼminlanganligi

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Andijon viloyati hokimligi

  • Mas'ul shaxs

    x.Ahunov

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: 74 228-29-70
    Elektron manzili: andstat@inbox.uz
    Veb sayt: andstat.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    14.11.2019 11:27

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    14.11.2019 11:28

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаHudud nomiHudud nomi119
    500G2ВещественныйJami umumtaʼlim maktablari soni (birlik)Jami umumtaʼlim maktablari soni (birlik)13
    500G3ВещественныйUmumtaʼlim maktablarida pedagog kadrlarning mavjud shtat birliklari (birlik)Umumtaʼlim maktablarida pedagog kadrlarning mavjud shtat birliklari (birlik)15
    500G4ВещественныйUmumtaʼlim maktablarida faoliyat yuritayotgan pedagog kadrlar soni (kishi)Umumtaʼlim maktablarida faoliyat yuritayotgan pedagog kadrlar soni (kishi)15
    500G5ВещественныйUmumtaʼlim maktablarida faoliyat yuritayotgan pedagog kadrlar sonini mavjud shtat birliklari umumiy sonidagi ulushi (%)Umumtaʼlim maktablarida faoliyat yuritayotgan pedagog kadrlar sonini mavjud shtat birliklari umumiy sonidagi ulushi (%)13
    500G6ВещественныйBaholanishi (ball) 100 foiz koʼrsatkich eng yuqori 2 ball bilan baholanadi va qolganlari foiz koʼrsatkichi boʼyicha eng yuqori ballga nisbatan mos ravishda baholanadiBaholanishi (ball) 100 foiz koʼrsatkich eng yuqori 2 ball bilan baholanadi va qolganlari foiz koʼrsatkichi boʼyicha eng yuqori ballga nisbatan mos ravishda baholanadi11

  • Yuklab olish


#Hudud nomiJami umumtaʼlim maktablari soni (birlik)Umumtaʼlim maktablarida pedagog kadrlarning mavjud shtat birliklari (birlik)Umumtaʼlim maktablarida faoliyat yuritayotgan pedagog kadrlar soni (kishi)Umumtaʼlim maktablarida faoliyat yuritayotgan pedagog kadrlar sonini mavjud shtat birliklari umumiy sonidagi ulushi (%)Baholanishi (ball) 100 foiz koʼrsatkich eng yuqori 2 ball bilan baholanadi va qolganlari foiz koʼrsatkichi boʼyicha eng yuqori ballga nisbatan mos ravishda baholanadi
 
1Andijon viloyati76438275382751002
2Andijon shahar57440644061002
3Xonobod shahar73833831002
4Andijon tumani57275727571002
5Asaka tumani66355135511002
6Baliqchi tumani59313731371002
7Bo'z tumani29102410241002
8Buloqboshi tumani35198919891002
9Jalaquduq tumani55245524551002
10Izboskan tumani53287528751002
11Ulug'nor tumani268338331002
12Qo'rg'ontepa tumani61270627061002
13Marxamat tumani45228722871002
14Oltinko'l tumani55228322831002
15Paxtaobod tumani50258025801002
16Xo'jaobod tumani37179717971002
17Shahrixon tumani72321232121002

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: