Kengaytirilgan
 
 
Toshkent shahrini kompleks rivojlantirish Dasturi doirasida 2019 yilning yanvar-oktyabr oylarida investitsiyalarning o‘zlashtirish ko‘rsatkichlari bo‘yicha
  • Identifikatsiya raqami (kodi) ma'lumotlar to'plami

    139-9896

  • Ma'lumotlar to'plami nomi

    Toshkent shahrini kompleks rivojlantirish Dasturi doirasida 2019 yilning yanvar-oktyabr oylarida investitsiyalarning o‘zlashtirish ko‘rsatkichlari bo‘yicha

  • Ma'lumotlar to'plami tavsifi

    Toshkent shahrini kompleks rivojlantirish Dasturi doirasida 2019 yilning yanvar-oktyabr oylarida investitsiyalarning o‘zlashtirish ko‘rsatkichlari bo‘yicha

  • Ma'lumotlar to'plami egasi

    Toshkent shahar hokimligi

  • Mas'ul shaxs

    Shukurov Otabek

  • Mas'ul shaxs bilan bog'lanish

    Telefon raqami: (71) 210-03-26
    Elektron manzili: tashinvest@tashkent.uz
    Veb sayt: www.tashinvest.uz

  • Ma'lumot formatlari

  • Ma'lumotlar to'plamini birinchi qo'shilgan sanasi

    28.11.2019 13:45

  • Oxirgi o'zgartirilgan sana

    28.11.2019 15:18

  • Statistika


0.0

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

  • Tuzilmaning ko'rinishi

    Tartib raqamiCodeElement turiUstun nomi ruschaUstun nomi o'zbekchaMajburiyUzunligi
    500G1СтрокаHududlarHududlar119
    500G2ВещественныйLoyiha soni/PrognozLoyiha soni/Prognoz13
    500G3СтрокаJami (mln. doll.)/PrognozJami (mln. doll.)/Prognoz18
    500G4Строкаshu jumladan, xorijiy inv-ya, (mln. doll.)/Prognozshu jumladan, xorijiy inv-ya, (mln. doll.)/Prognoz18
    500G5ВещественныйLoyiha soni/amaldaLoyiha soni/amalda13
    500G6ВещественныйJami (mln. doll.)/amaldaJami (mln. doll.)/amalda117
    500G7Вещественныйshu jumladan, xorijiy inv-ya, (mln. doll.)/amaldashu jumladan, xorijiy inv-ya, (mln. doll.)/amalda15
    500G8ВещественныйJami (mln. doll.)/prognozJami (mln. doll.)/prognoz117
    500G9Вещественныйshu jumladan, xorijiy inv-ya, (mln. doll.)/prognozshu jumladan, xorijiy inv-ya, (mln. doll.)/prognoz117
    500G10СтрокаJami/bajarilishiJami/bajarilishi17
    500G11Строкаshu jum-n, xorijiy inv-ya/bajarilishishu jum-n, xorijiy inv-ya/bajarilishi17

  • Yuklab olish


#HududlarLoyiha soni/PrognozJami (mln. doll.)/Prognozshu jumladan, xorijiy inv-ya, (mln. doll.)/PrognozLoyiha soni/amaldaJami (mln. doll.)/amaldashu jumladan, xorijiy inv-ya, (mln. doll.)/amaldaJami (mln. doll.)/prognozshu jumladan, xorijiy inv-ya, (mln. doll.)/prognozJami/bajarilishishu jum-n, xorijiy inv-ya/bajarilishi
 
1Jami3112,146.801,453.50790179.2111.7170.6115.4105.00%96.80%
2Bektemir tumani2592.9752.19732.111.747.15429.50%43.30%
3M.Ulug‘bek tumani37151.5348.1312012.323.9311.663.7105.70%106.10%
4Mirobod tumani21140.82124.348316.0313.2914.1211.9113.50%111.70%
5Olmazor tumani34143.54117.226920.421111.049184.90%122.00%
6Sergeli tumani30358.15175.027942.6113.3927.5513.5154.70%99.40%
7Uchtepa tumani47123.1692.67665.880.99.4700000000000017.162.00%12.60%
8Chilonzor tumani10114.06112.491311.4511.958.8000000000000018.699999999999999130.50%138.10%
9Shayxontohur tumani27108.3651.52698.9700000000000013.818.344107.60%96.20%
10Yunusobod tumani23115.8377.67786.776.088.91675.90%101.80%
11Yakkasaroy tumani23176.55113.385625.4819.2715.7610.7161.70%180.60%
12Yashnobod tumani24124.09108.157519.0819.089.5500000000000017.6199.90%251.50%
13"Tashkent City"10497.76380.7398.067.2638.2929.321.00%24.80%

Sharh ro'yxati bo'sh

Siz avtorizatsiyadan o'tmagansiz..

Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiyadan o'tishingiz kerak! Iltimos avtorizatsiyadan o'ting yoki tizimda ro'yxatdan o'ting

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: