1"Farg’onapaxtasanoat hududiy filiali" MChJFarg’ona sh. Sanoat ko’chasi 24Ashurov Furkatjon Shuxratovichfarpaxtasanoat@exat.uzinfo@fargonapaxta.uz(0-373) 244-84-842Quva paxtani qayta ishlash zavodi AJKuva sh. Paxta zavod ko’chasi 1Ikramov Zaxid Zakirovichquvaptk@exat.uzinfo@quvapaxta.uz(0-373) 315-11-533Toshloq paxtani qayta ishlash zavodi AJToshlok tumani Navoiy ko’chasi 63Eraliev Akramjon Ismailovichtoshloqptk@exat.uzinfo@toshloqpaxta.uz(0-373) 238-52-604Qo’qon paxtani qayta ishlash zavodi AJKukon shaxar Temur Malik ko’chasi 83Zakirov Shuxrat Nimatovichqoqon-2ptk@exat.uzinfo@quqonpaxta.uz(0-373) 543-08-175O’zbekiston paxtani qayta ishlash zavodi AJUzbekiston tumani Yaypan shaxriYuldashev Komiljon Nabievichozbekistonptk@exat.uzinfo@uzbekistonpaxta.uz(0-373) 539-12-426Beshariq paxtani qayta ishlash zavodi AJBesharik shaxri,Besharik kuchasi 7-uyAkbarov Lazizxon Baxodirovichbeshariqptk@exat.uzinfo@beshariqpaxta.uz(0-373) 612-10-507Bag’dod paxtani qayta ishlash zavodi AJBagdod tumaniKenagas kishlogiMirzakarimov Iqboljon Ismoilovichbagdodptk@exat.uzinfo@bagdodpaxta.uz(0-373) 479-28-368Rishton paxtani qayta ishlash zavodi AJRishton tumaniXurramobod kishlogiXolmatov Ulug’bek Raximjonovichrishtonptk@exat.uzinfo@rishtonpaxta.uz(0-373) 452-42-92