Kengaytirilgan
 
 

Davlat organlarining ma'lumot to'plamlari va yuklashlar bo'yicha reytingi

#TashkilotlarMa`lumotlar to`plamiYuklanishlar soni
1Toshkent shahar hokimligi2191568946
2O‘zbekiston Respublikasi Markaziy banki651046436
3Tоshkеnt vilоyati hokimligi574320964
4Sirdaryo viloyati hokimligi369312856
5Jizzax viloyati hokimligi403270461
6Surхondaryo viloyati hokimligi90215686
7O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Davlat statistika qo'mitasi2424195333
8O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Sоg`liqni sаqlаsh vаzirligi152143726
9Nаmаngаn vilоyati hokimligi227140492
10Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi279137263
11Farg’ona viloyati hokimligi22796005
12Andijon viloyati hokimligi19089973
13Navoiy viloyati hokimligi16589594
14Хorazm viloyati hokimligi6376645
15Buхoro viloyati hokimligi17147700
16Qashqadaryo viloyati hokimligi6146204
17Samarqand viloyati hokimligi7342139
18"O’zbekenergo" aksiyadorlik jamiyati9336914
19O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi2229347
20Toshkent shahar yer resurslari va davlat kadastri boshqarmasi4227387
21Alisher Navoiy nomidagi O’zbekiston Milliy kutubxonasi2826925
22O‘zbеkistоn Rеspublikаsi gеоlоgiya vа minеrаl rеsurslаr Davlat qo‘mitаsi5625976
23"O‘zbekiston temir yo‘llari” AJ 2625844
24O‘zbekiston Respublikasi Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligi3424340
25O‘zbekiston Respublikasi Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish davlat qo‘mitasi2023889
26O‘zbekiston Respublikasi Yer resurslari, geodeziya, kartografiya va davlat kadastri bo‘yicha Davlat qo‘mitasi4523142
27O‘zbekiston Respublikasi Oliy xo'jalik sudi2622547
28O‘zbekiston standartlashtirish, metrologiya va sertifikatlashtirish agentligi1320519
29“UZINFOCOM” Yagona integrator MCHJ1220182
30"Kafolat sug'urta kompaniyasi" AJ819834
31O'zbеkistоn Rеspublikаsi Mоliya vаzirligi3018175
32O’zbekiston Respublikasi Intellektual mulk agentligi2618007
33O‘zbekiston Respublikasi Avtomobil yo‘llari davlat qo‘mitasi3117985
34O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Оliy vа o‘rtа mахsus tа’lim vаzirligi3517798
35O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Dаvlаt bоjхоnа qo‘mitаsi2817022
36"Asaka" aksiyadorlik tijorat banki1616656
37O‘zbekiston Respublikasi aksiyadorlik tijorat Xalq banki1616479
38O‘zbekiston Respublikasi Turizmni rivojlantirish davlat qo‘mitasi716117
39O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Tеmir yo‘llаrdа yuk vа yo‘lоvchilаr tаshish xаvfsizligini nаzоrаt qilish Dаvlаt inspеktsiyasi (O‘zdаvtеmiryo‘lnаzоrаt)816047
40"Agrobank" aksiyadorlik tijorat banki1816006
41"Qishloq qurilish bank" ATB1515815
42Fan-texnika va marketing tadqiqotlari markazi UNICON.UZ715556
43"Ipoteka-bank" aksiyadorlik tijorat ipoteka banki1615200
44Aloqa, axborotlashtirish va telekommunikatsiya sohasida nazorat bo'yicha davlat inspeksiyasi615089
45O‘zbekiston Respublikasi Jismoniy tarbiya va sport vazirligi1413330
46"O'zbekiston sanoat-qurilish banki" ATB1311995
47O‘zbеkiston Rеspublikasi Tashqi iqtisodiy faoliyat milliy banki1611476
48"O'zagrosug'urta" aksiyadorlik jamiyati511193
49O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi5511144
50"O‘zbekinvest" eksport-import milliy sug‘urta kompaniyasi 511078

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: