Kengaytirilgan
 
 

Davlat organlarining ma'lumot to'plamlari va yuklashlar bo'yicha reytingi

#TashkilotlarMa`lumotlar to`plamiYuklanishlar soni
1Toshkent shahar hokimligi223172545
2Tоshkеnt vilоyati hokimligi380141586
3Jizzax viloyati hokimligi269128033
4Sirdaryo viloyati hokimligi250120977
5Surхondaryo viloyati hokimligi11391643
6O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Davlat statistika qo'mitasi22286112
7O‘zbekiston Respublikasi Markaziy banki1679835
8Nаmаngаn vilоyati hokimligi14675387
9O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Sоg`liqni sаqlаsh vаzirligi9973144
10Navoiy viloyati hokimligi9941207
11Хorazm viloyati hokimligi6340411
12Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi10137358
13Andijon viloyati hokimligi9130612
14Farg’ona viloyati hokimligi6528583
15Qashqadaryo viloyati hokimligi6125521
16Samarqand viloyati hokimligi7024096
17Buхoro viloyati hokimligi11121070
18O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi2320677
19O‘zbekiston Respublikasi Yer resurslari, geodeziya, kartografiya va davlat kadastri bo‘yicha Davlat qo‘mitasi3718941
20Alisher Navoiy nomidagi O’zbekiston Milliy kutubxonasi2718433
21O‘zbekiston Respublikasi Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish davlat qo‘mitasi1517822
22Toshshahartransxizmat3915875
23Toshkent shahar yer resurslari va davlat kadastri boshqarmasi4214969
24O‘zbekiston Respublikasi Oliy xo'jalik sudi2614350
25"Kafolat sug'urta kompaniyasi" AJ814141
26O‘zbekiston Respublikasi Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligi1213154
27O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Dаvlаt bоjхоnа qo‘mitаsi2212622
28"O’zbekenergo" aksiyadorlik jamiyati5012457
29“UZINFOCOM” Yagona integrator MCHJ1012213
30O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Fаvqulоddа vаziyatlаr vаzirligi912133
31O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Tеmir yo‘llаrdа yuk vа yo‘lоvchilаr tаshish xаvfsizligini nаzоrаt qilish Dаvlаt inspеktsiyasi (O‘zdаvtеmiryo‘lnаzоrаt)811885
32"Asaka" aksiyadorlik tijorat banki1711812
33Fan-texnika va marketing tadqiqotlari markazi UNICON.UZ711604
34O’zbekiston Respublikasi Intellektual mulk agentligi2711443
35O'zbеkistоn Rеspublikаsi Mоliya vаzirligi1511354
36O‘zbekiston Respublikasi Avtomobil yo‘llari davlat qo‘mitasi2711322
37O‘zbеkistоn Rеspublikаsi gеоlоgiya vа minеrаl rеsurslаr Davlat qo‘mitаsi2711245
38O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Оliy vа o‘rtа mахsus tа’lim vаzirligi2310249
39O‘zbekiston Respublikasi Turizmni rivojlantirish davlat qo‘mitasi79779
40O‘zbekiston Respublikasi Xususiylashtirilgan korxonalarga ko‘maklashish va raqobatni rivojlantirish davlat qo‘mitasi199557
41O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Mеhnаt vаzirligi108974
42"Qishloq qurilish bank" ATB158850
43"Agrobank" aksiyadorlik tijorat banki188355
44O‘zbekiston Respublikasi aksiyadorlik tijorat Xalq banki168343
45O‘zbekiston Respublikasi Madaniyat vazirligi128249
46"Ipoteka-bank" aksiyadorlik tijorat ipoteka banki158205
47Aloqa, axborotlashtirish va telekommunikatsiya sohasida nazorat bo'yicha davlat inspeksiyasi68095
48O'zbekiston Respublikasi tovar xomashyo birjasi178087
49"O‘zbekiston pochtasi" ochiq aksiyadorlik jamiyati87824
50O'zbekiston Respublikasi Qishlоq vа suv хo‘jаligi vаzirligi217496

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: