Kengaytirilgan
 
 

Davlat organlarining ma'lumot to'plamlari va yuklashlar bo'yicha reytingi

#TashkilotlarMa`lumotlar to`plamiYuklanishlar soni
1O‘zbekiston Respublikasi Markaziy banki45691264
2Surхondaryo viloyati hokimligi136312932
3Sirdaryo viloyati hokimligi357268257
4Tоshkеnt vilоyati hokimligi477257060
5Jizzax viloyati hokimligi390224455
6Toshkent shahar hokimligi223200622
7O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Davlat statistika qo'mitasi226129580
8Nаmаngаn vilоyati hokimligi183119765
9O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Sоg`liqni sаqlаsh vаzirligi126118194
10Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi18298210
11Navoiy viloyati hokimligi16572140
12Andijon viloyati hokimligi14370422
13Хorazm viloyati hokimligi6367079
14Farg’ona viloyati hokimligi22762216
15Qashqadaryo viloyati hokimligi6141444
16Samarqand viloyati hokimligi7235119
17Buхoro viloyati hokimligi14334681
18O‘zbekiston Respublikasi Yer resurslari, geodeziya, kartografiya va davlat kadastri bo‘yicha Davlat qo‘mitasi3832132
19"O’zbekenergo" aksiyadorlik jamiyati8027423
20O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi2226752
21Alisher Navoiy nomidagi O’zbekiston Milliy kutubxonasi2824436
22Toshkent shahar yer resurslari va davlat kadastri boshqarmasi4223453
23O‘zbekiston Respublikasi Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish davlat qo‘mitasi1522052
24O‘zbеkistоn Rеspublikаsi gеоlоgiya vа minеrаl rеsurslаr Davlat qo‘mitаsi3622016
25Toshshahartransxizmat3920080
26O‘zbekiston Respublikasi Oliy xo'jalik sudi2618937
27"Kafolat sug'urta kompaniyasi" AJ818020
28“UZINFOCOM” Yagona integrator MCHJ1117786
29O‘zbekiston Respublikasi Avtomobil yo‘llari davlat qo‘mitasi2917290
30O’zbekiston Respublikasi Intellektual mulk agentligi2716729
31O‘zbekiston Respublikasi Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligi1216530
32O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Dаvlаt bоjхоnа qo‘mitаsi2115789
33O'zbеkistоn Rеspublikаsi Mоliya vаzirligi1515314
34O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Tеmir yo‘llаrdа yuk vа yo‘lоvchilаr tаshish xаvfsizligini nаzоrаt qilish Dаvlаt inspеktsiyasi (O‘zdаvtеmiryo‘lnаzоrаt)814949
35O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Оliy vа o‘rtа mахsus tа’lim vаzirligi2314804
36"Asaka" aksiyadorlik tijorat banki1614633
37O‘zbekiston Respublikasi aksiyadorlik tijorat Xalq banki1614490
38"Qishloq qurilish bank" ATB1514087
39"Agrobank" aksiyadorlik tijorat banki1813686
40Fan-texnika va marketing tadqiqotlari markazi UNICON.UZ713574
41O‘zbekiston Respublikasi Turizmni rivojlantirish davlat qo‘mitasi713560
42"Ipoteka-bank" aksiyadorlik tijorat ipoteka banki1613477
43Aloqa, axborotlashtirish va telekommunikatsiya sohasida nazorat bo'yicha davlat inspeksiyasi613470
44O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Mеhnаt vаzirligi1012636
45O‘zbekiston Respublikasi Xususiylashtirilgan korxonalarga ko‘maklashish va raqobatni rivojlantirish davlat qo‘mitasi1712469
46O‘zbekiston Respublikasi Jismoniy tarbiya va sport vazirligi1212401
47O‘zbekistоn Respublikаsi Хаlq ta’limi vаzirligi1011708
48O‘zbekiston Respublikasi parvozlarning хavfsizligini nazorat qilish Davlat inspeksiyasi1311246
49"O‘zbekiston temir yo‘llari” AJ 2610519
50"O'zbekiston sanoat-qurilish banki" ATB1310444

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: