Kengaytirilgan
 
 

Davlat organlarining ma'lumot to'plamlari va yuklashlar bo'yicha reytingi

#TashkilotlarMa`lumotlar to`plamiYuklanishlar soni
1Toshkent shahar hokimligi2151568732
2O‘zbekiston Respublikasi Markaziy banki691036212
3Tоshkеnt vilоyati hokimligi574320649
4Sirdaryo viloyati hokimligi369312634
5Jizzax viloyati hokimligi403270099
6Surхondaryo viloyati hokimligi90215537
7O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Davlat statistika qo'mitasi2273193899
8O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Sоg`liqni sаqlаsh vаzirligi146143311
9Nаmаngаn vilоyati hokimligi227140348
10Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi279136797
11Farg’ona viloyati hokimligi22795780
12Andijon viloyati hokimligi17689679
13Navoiy viloyati hokimligi16589415
14Хorazm viloyati hokimligi6376525
15Buхoro viloyati hokimligi17147204
16Qashqadaryo viloyati hokimligi6146162
17Samarqand viloyati hokimligi7342134
18"O’zbekenergo" aksiyadorlik jamiyati9336806
19O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi2229053
20Toshkent shahar yer resurslari va davlat kadastri boshqarmasi4227296
21Alisher Navoiy nomidagi O’zbekiston Milliy kutubxonasi2826865
22O‘zbеkistоn Rеspublikаsi gеоlоgiya vа minеrаl rеsurslаr Davlat qo‘mitаsi5625902
23"O‘zbekiston temir yo‘llari” AJ 2624715
24O‘zbekiston Respublikasi Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligi3323942
25O‘zbekiston Respublikasi Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish davlat qo‘mitasi2023851
26O‘zbekiston Respublikasi Yer resurslari, geodeziya, kartografiya va davlat kadastri bo‘yicha Davlat qo‘mitasi4523016
27O‘zbekiston Respublikasi Oliy xo'jalik sudi2622365
28O‘zbekiston standartlashtirish, metrologiya va sertifikatlashtirish agentligi1320401
29“UZINFOCOM” Yagona integrator MCHJ1220143
30"Kafolat sug'urta kompaniyasi" AJ819823
31O'zbеkistоn Rеspublikаsi Mоliya vаzirligi3018037
32O‘zbekiston Respublikasi Avtomobil yo‘llari davlat qo‘mitasi3117961
33O’zbekiston Respublikasi Intellektual mulk agentligi2617930
34O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Оliy vа o‘rtа mахsus tа’lim vаzirligi3517593
35O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Dаvlаt bоjхоnа qo‘mitаsi2816842
36"Asaka" aksiyadorlik tijorat banki1616628
37O‘zbekiston Respublikasi aksiyadorlik tijorat Xalq banki1616442
38O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Tеmir yo‘llаrdа yuk vа yo‘lоvchilаr tаshish xаvfsizligini nаzоrаt qilish Dаvlаt inspеktsiyasi (O‘zdаvtеmiryo‘lnаzоrаt)816040
39O‘zbekiston Respublikasi Turizmni rivojlantirish davlat qo‘mitasi715972
40"Agrobank" aksiyadorlik tijorat banki1815970
41"Qishloq qurilish bank" ATB1515786
42Fan-texnika va marketing tadqiqotlari markazi UNICON.UZ715457
43"Ipoteka-bank" aksiyadorlik tijorat ipoteka banki1615179
44Aloqa, axborotlashtirish va telekommunikatsiya sohasida nazorat bo'yicha davlat inspeksiyasi615076
45"TOSHSHAHARTRANSXIZMAT" aksiyadorlik jamiyati4013413
46O‘zbekiston Respublikasi Jismoniy tarbiya va sport vazirligi1413296
47"O'zbekiston sanoat-qurilish banki" ATB1311972
48O‘zbеkiston Rеspublikasi Tashqi iqtisodiy faoliyat milliy banki1611465
49"O'zagrosug'urta" aksiyadorlik jamiyati511183
50"O‘zbekinvest" eksport-import milliy sug‘urta kompaniyasi 511066

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: