Kengaytirilgan
 
 

Davlat organlarining ma'lumot to'plamlari va yuklashlar bo'yicha reytingi

#TashkilotlarMa`lumotlar to`plamiYuklanishlar soni
1O‘zbekiston Respublikasi Markaziy banki95991492
2Tоshkеnt vilоyati hokimligi553312502
3Sirdaryo viloyati hokimligi369304224
4Jizzax viloyati hokimligi403261997
5Surхondaryo viloyati hokimligi90213819
6Toshkent shahar hokimligi222209143
7O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Davlat statistika qo'mitasi1823170633
8O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Sоg`liqni sаqlаsh vаzirligi142138361
9Nаmаngаn vilоyati hokimligi227136388
10Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi210129866
11Farg’ona viloyati hokimligi22789658
12Navoiy viloyati hokimligi16585938
13Andijon viloyati hokimligi16985632
14Хorazm viloyati hokimligi6374810
15Qashqadaryo viloyati hokimligi6145252
16Buхoro viloyati hokimligi17144504
17Samarqand viloyati hokimligi7340844
18"O’zbekenergo" aksiyadorlik jamiyati9335052
19O‘zbekiston Respublikasi Yer resurslari, geodeziya, kartografiya va davlat kadastri bo‘yicha Davlat qo‘mitasi4033869
20O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi2227804
21Toshkent shahar yer resurslari va davlat kadastri boshqarmasi4226633
22Alisher Navoiy nomidagi O’zbekiston Milliy kutubxonasi2826325
23O‘zbеkistоn Rеspublikаsi gеоlоgiya vа minеrаl rеsurslаr Davlat qo‘mitаsi4125184
24O‘zbekiston Respublikasi Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish davlat qo‘mitasi2023428
25O‘zbekiston Respublikasi Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligi1922407
26O‘zbekiston Respublikasi Oliy xo'jalik sudi2621653
27Toshshahartransxizmat3921591
28"O‘zbekiston temir yo‘llari” AJ 2620627
29O‘zbekiston standartlashtirish, metrologiya va sertifikatlashtirish agentligi1320038
30“UZINFOCOM” Yagona integrator MCHJ1119722
31"Kafolat sug'urta kompaniyasi" AJ819596
32O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Dаvlаt bоjхоnа qo‘mitаsi2517770
33O‘zbekiston Respublikasi Avtomobil yo‘llari davlat qo‘mitasi3117467
34O’zbekiston Respublikasi Intellektual mulk agentligi2617461
35O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Оliy vа o‘rtа mахsus tа’lim vаzirligi2317025
36O'zbеkistоn Rеspublikаsi Mоliya vаzirligi1817005
37"Asaka" aksiyadorlik tijorat banki1616326
38O‘zbekiston Respublikasi aksiyadorlik tijorat Xalq banki1616120
39O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Tеmir yo‘llаrdа yuk vа yo‘lоvchilаr tаshish xаvfsizligini nаzоrаt qilish Dаvlаt inspеktsiyasi (O‘zdаvtеmiryo‘lnаzоrаt)815837
40"Agrobank" aksiyadorlik tijorat banki1815580
41"Qishloq qurilish bank" ATB1515522
42O‘zbekiston Respublikasi Turizmni rivojlantirish davlat qo‘mitasi715366
43Fan-texnika va marketing tadqiqotlari markazi UNICON.UZ715066
44"Ipoteka-bank" aksiyadorlik tijorat ipoteka banki1614936
45Aloqa, axborotlashtirish va telekommunikatsiya sohasida nazorat bo'yicha davlat inspeksiyasi614779
46O‘zbekiston Respublikasi Jismoniy tarbiya va sport vazirligi1412738
47O‘zbekiston Respublikasi parvozlarning хavfsizligini nazorat qilish Davlat inspeksiyasi1312416
48"O'zbekiston sanoat-qurilish banki" ATB1311752
49O‘zbеkiston Rеspublikasi Tashqi iqtisodiy faoliyat milliy banki1611260
50"O'zagrosug'urta" aksiyadorlik jamiyati510939

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: