Kengaytirilgan
 
 

Davlat organlarining ma'lumot to'plamlari va yuklashlar bo'yicha reytingi

#TashkilotlarMa`lumotlar to`plamiYuklanishlar soni
151O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi445511
152"TOSHSHAHARTRANSXIZMAT" aksiyadorlik jamiyati472060
153O‘zbekiston Respublikasi Madaniyat vazirligi5314210
154O‘zbekiston Respublikasi Markaziy banki552183319
155O‘zbekiston Respublikasi Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligi5648181
156O‘zbekiston Respublikasi Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish davlat qo‘mitasi6127318
157Хorazm viloyati hokimligi6381739
158O'zbekiston Respublikasi Maktabgacha ta'lim vazirligi674282
159Samarqand viloyati hokimligi8147791
160"O’zbekenergo" aksiyadorlik jamiyati9341424
161"O'zbekiston milliy elektr tarmoqlari" aksiyadorlik jamiyati965389
162O'zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi huzuridagi Iqtisodiy jinoyatlarga qarshi kurashish departamenti103134
163Qashqadaryo viloyati hokimligi10449387
164O‘zbеkistоn Rеspublikаsi gеоlоgiya vа minеrаl rеsurslаr Davlat qo‘mitаsi10832512
165Surхondaryo viloyati hokimligi111221066
166O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Оliy vа o‘rtа mахsus tа’lim vаzirligi11726663
167O'zbеkistоn Rеspublikаsi Mоliya vаzirligi12429713
168O'zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi15521394
169O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi huzuridagi Kadastr agentligi 16533247
170Toshkent shahar hokimligi1731501710
171Navoiy viloyati hokimligi18197050
172Buхoro viloyati hokimligi19275876
173Andijon viloyati hokimligi19398830
174O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Sоg`liqni sаqlаsh vаzirligi232168216
175Farg’ona viloyati hokimligi251112584
176Qoraqalpog`iston Respublikasi Vazirlar Kengashi317169048
177Nаmаngаn vilоyati hokimligi374153310
178Sirdaryo viloyati hokimligi414326052
179Jizzax viloyati hokimligi451295204
180Tоshkеnt vilоyati hokimligi687402526
181O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Davlat statistika qo'mitasi6451312190

Diqqat! Agar siz matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing

Ishlab chiqilgan: